"Justice League" w koszu

1 minuta czytania

Niestety, ale według przecieków Justice League po raz kolejny trafił do kosza. Poprzednim razem spowodował to strajk scenarzystów, który nieszczęśliwie odbył się na kilka dni przed zdjęciami. Co nie wyszło tym razem?

justice league

Scenariusz "Justice League" autorstwa Willa Bealla, który ponoć odstraszał reżyserów. Dlatego więc Warner Bros. postanowił go odrzucić, choć jednym z powodów była też finansowa porażka filmu "Gangster Squad. Pogromcy mafii". Zgadniecie, kto napisał do niego scenariusz? Beall. Co więc stanie się z "Ligą sprawiedliwych"? Do końca jeszcze nie wiadomo, a Warner Bros. ma nadzieję, że wpadnie na jakiś pomysł przed premierą "Człowieka ze stali". Latino Review odkrył tymczasem, kto miał wcielić się w Batmana. Według nich miał to być Ben Affleck, któremu Warner Bros. proponował również posadę reżysera. Przypominamy, że ten jednak odmówił.

Komentarze

0
·
Świat DC, w przeciwieństwie do Marvela, jakoś nigdy mnie nie pociągał. Jakby ten film powstał, na pewno bym go obejrzał, ale wiadomość o jego wstrzymaniu kompletnie po mnie spływa

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...