Pamięć absolutna na Game Exe!

1 minuta czytania

Błędem byłoby zakładać, iż nasi redaktorzy jedynie męczą kolejne potworki w grach lub przebijają się przez niekończące się strony coraz bardziej oklepanych książek. Niektórzy z nas nadal chodzą do kina na film, czego efektem jest recenzja Pamięci absolutnej w tegorocznej, odświeżonej wersji.

pamiec absolutna, total recall 2012

Nasi nieco starsi czytelnicy z pewnością kojarzą tytuł, gdyż oryginał, datowany na 1990 rok, to już klasyka. Wygląda na to, że w Hollywood powoli kończą się pomysły, dlatego scenarzyści coraz mocniej sięgają po sprawdzone filmy. Odświeżona wersja to przede wszystkim Colin Farrell w miejsce sławnego gubernatora Florydy oraz inne dwa sławne nazwiska w osadzie – Biel i Beckinsale. Czy gdy dodać do tego efekty specjalne, to otrzymamy film godny uwagi? Ja już znam odpowiedź, więc jeśli chcecie do mnie dołączyć, to powinniście zapoznać się z naszą recenzją.

Komentarze

0
·
Cóż, jakoś dotychczasowe remake filmów wychodziły dość przeciętnie. Tu jednak jestem pełen obaw, gdyż oryginalny Total Recall znajduje się w pierwszej piątce moich ulubionych obrazów (do dziś jestem ciekaw jak wyglądałby Minority Report w wykonaniu Paula Verhoevena, który miał zostać nakręcony tóż po Total Recall poniekąd jako jego sequel, lecz niestety nic z tego nie wyszło w tamtym czasie) i nie chciałbym aby i ten film został zszargany.
0
·
Biel - tak! Beckinsale - nie!
0
·
Ten film to bida z nędzą. Osobiście był to mój największy filmowy zawód tego roku.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...