dziki_zachód

Oficjalny trailer drugiego Silent Hill

1 minuta czytania

Nie kojarzę żadnego dobrego horroru w 3D. Czy druga część kinowego Silent Hill zdoła w końcu przełamać tą złą passę? Odpowiedzi należy upatrywać w udostępnionym trailerze tej produkcji.

Silent Hill: Revelation to kontynuacja pierwszej części. Heather Mason wydostała się z tytułowego miasteczka, jednak to nie daje jej o sobie zapomnieć. Kobieta nękana jest przerażającymi wizjami, które skłaniają ją w końcu do ponownych odwiedzin w przeklętym Silent Hill.

W filmie ponownie zobaczymy Seana Beana, Radhę Mitchell oraz Deborah Karę Unger. W tej części obsada powiększa się o Kita Haringtona (Gra o Tron), Carrie Anne Moss (trylogia Matrix), Malcolm McDowell (Mechaniczna Pomarańcza) czy Adelaide Clemens (Wasted on the Young).

Światowa premiera filmu została wyznaczona na dzień 26 października. Nie ma to jak w domu?

Komentarze

0
·
Zapowiada się ciekawie, na pewno obejrzę
0
·
Sean Bean, i już wiadomo co się stanie z postacią, którą gra.
0
·
Heh, no tak, Bean jest sam w sobie spoilerem...
0
·
Pełne zaskoczenie. A więc mądre głowy nie zaryzykowały podjęcia się ekranizacji historii z SH2. Z jednej strony to dobrze, bo trudno by było pokazać taką opowieść na ekranie kin (biorąc pod uwagę nawet kilka różnych zakończeń), z drugiej strony historia jest na tyle ciekawa iż chciałbym ją zobaczyć na dużym ekranie. Swoją drogą myślałem że zaczną z Silent Hilla robić taką samą tandetę jak z Residenta (który na dodatek w 3D jest kiepski).
0
·
Ja czegoś nie rozumiem. Heather Mason pojawiła się w pierwszej części filmu? W ogóle jej nie kojarzę, ale film oglądałem dość dawno. Jednak w obsadzie też nie znalazłem tej postaci. Chyba, że to Sharon, tylko dlaczego ma inaczej na imię? Taki hołd dla pierwowzoru?
0
·
Ja to tylko się modlę o jakąś pikną wersję 2D bo to 3D nie stoi jeszcze na takim poziomie by warto było na to wywalić jakikolwiek pieniądz.
0
·
Szkoda, że nie napisałeś o ważniejsze rzeczy - zmianie reżysera. Tej części nie będzie już reżyserował Christophe Gans (Braterstwo Wilków ) tylko Michael J. Bassett reżyser Solomon Kane'a. Ja jeszcze nie wiem co myśleć o tej zmianie, wiem, że uwielbiam poprzedniego Silent Hilla. Aż dzisiaj chyba wciągnę go po raz... 4 chyba.

[Dodano po 17 minutach]

A no i Polska premiera będzie 9 listopada, więc nie jest aż tak źle.
0
·
@Raion
Panna Mason jest bezpośrednio połączona z Silent Hill 1, co odkrywamy przechodząc Silent Hill 3.
Poza tym, bohater pierwszej części gier nazywał się Harry Mason i to on w grze szukał córki Sheryl w Silent Hill.

Pamiętać należy też, iż w świecie gier Silent Hill przewija się wiele tych samych nazwisk (mimo iż w większości są to inne osoby) co ma dodatkowo wpływać na fantazję graczy, którzy się starają dopatzeć powiązań.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...