Wieści ze Smallville

2 minuty czytania

filmy, smallville

Wieści ze Smallville powracają! Pora na kolejną porcję informacji odnośnie tego serialu, w którym możemy śledzić przygody przyszłego Supermana. Co też takiego nowego pojawiło się od 7 czerwca?

Na KryptonSite zawitała nazwa pierwszego odcinka 10 sezonu. Brzmi ona "Lazarus", co można przetłumaczyć na "Łazarz". Skojarzenia z mężczyzną wskrzeszonym przez Jezusa jak najbardziej słuszne. W serialu pojawiło się (w trzecim sezonie) Serum Łazarza, które powstało z krwi Clarka. Dzięki niemu możliwe było wskrzeszenie osoby na 12 godzin. Na pewno przywracanie życia będzie miało znaczenie w pierwszym odcinku, gdyż, jak pamiętacie, w ostatniej scenie Clark spadał w dół pozbawiony swoich niezwykłych umiejętności. A jak można się domyślać, główny bohater upadek musi przeżyć.

Oficjalnie potwierdzono także, iż w serialu pojawi się Tess. Wygląda więc na to, iż tajemnicza staruszka dokonała udanego procesu przywrócenia do życia Mercy. Czy jednak potwierdza to obecność spodziewanego przez fanów Darkseida? Szefowie CW póki co nie potwierdzają tej informacji.

Jednak oficjalnie już zapowiedziano, iż 12 lipca rozpoczynają się zdjęcia do 10 sezonu Smallville.

W sieci są dostępne materiały wideo z tegorocznego Superman Celebration w Metropolis, na którym gościli Sam Witwer (Davis Bloome/Doomsday) oraz Laura Vandervoort, która wcielała się w rolę Kary Kent. Poniżej kilka filmików.

Na łamach SmallvillePlanet pojawił się także fragment wywiadu z Brandonem Routhem. Tego odtwórcę roli Supermana pytano o możliwość wystąpienia w serialu, podobnie jak to miało miejsce z pozostałymi filmowymi gwiazdami wcielającymi się w Kryptończyka. Brandon odpowiedział, iż "to było by zabawne, ale także trochę dziwne, ponieważ mój wizerunek Supermana jest trochę bardziej aktualny niż u innych".

Na wrzesień, czyli miesiąc, w którym rusza 10 sezon Smallville, zapowiedziano film animowany Superman/Batman: Apocalipse. Pojawi sięw nim historia powstanian Supergirl (na okładce widać jej złą wersję), jak i oczywiście starcia z Darksaidem. W postać Kary wcieli się Summer Glau, lepiej znana jako terminator w Kronikach Sary Connor.

apocalypse, batman, superman

Na sam koniec dobra informacja dla wszystkich, którzy dotąd nie widzieli 8 sezonu serialu. Wkrótce jego emisję rozpocznie stacja TVN. Kolejnych odcinków należy szukać od 14 lipca bieżącego roku o godz. 15.25.

9 lipca, czyli zaraz po zakończeniu emisji sezonu 2, stacja AXN rozpocznie emisję następnej serii. Obecnie przygody Clarka są wyświetlane od poniedzialku do piątku o godz. 15:25 na TVN (7 sezon), w soboty (godz. 9:10) i niedziele (godz. 9:20) na tvn7 (5 sezon), a także na AXN od pn-pt o godz. 17:00 (2 sezon). Dla tych, którym godziny nie odpowiadają, przygotowano powtórki także 5 dni w tygodniu o godz. 08:00 i 13:00, zaś w weekendy od godz. 17:00 do 19:00.

Komentarze

0
·
O Chrystusie Nazaretański! To jeszcze leci? Nigdy jakoś mnie nie zainteresowała fabuła tego serialu, już z większą chęcią oglądałem kilka odcinków Kyle XY.
0
·
Oj leci i widać, że nie śledziłeś moich poprzednich newsów odnośnie serialu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...