Silk ze świata Spider-Mana z własnym filmem?

Sony ma ambicje, by stworzyć wiele filmów, które będą opowiadały o postaciach ze świata Spider-Mana. Najbliższy z nich to "Venom", którego premiera zaplanowana jest na 5 października 2018 roku.

silk

Od sukcesu "Venoma" może zależeć realizacja dalszych produkcji. Teraz dowiedzieliśmy się, że Sony planuje film o Silk. Tę postać można znaleźć w serii komiksowej "Amazing Spider-Man" Dana Slotta i Humberto Ramosa.

Silk to dziewczyna, która podobnie jak Parker, została ugryziona przez radioaktywnego pająka. Tym samym również zyskała nadzwyczajne, "pajęcze" zdolności. Parker dowiedział się o niej dopiero jako dorosły superbohater.

silk

Nie wiemy, na kiedy planowana jest premiera, jak również tego, czy film wejdzie w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Wiemy natomiast, że producentką będzie Amy Pascal, która pracowała przy "Spider-Man: Homecoming", a także nadchodzącej animacji "Spider-Man Uniwersum". Poza produkcją o Silk Sony ma w planach również "Morbius the Living Vampire", "Nightwatch" i "Silver and Black".

Źródło: www.filmweb.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...