Filmy

Nowy Star Trek w reżyserii kobiety

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 28 kwietnia 2018

Do tej pory żadnego filmowego "Star Treka" nie wyreżyserowała kobieta. To się zmieni. Za kamerą czwartej odsłony stanie S.J. Clarkson, która pracowała m.in. przy "Dexterze" i "Banshee". Oczywiście to nie jedyny "Star Trek", który nas czeka. Chyba dotarły do was wieści o tym, że swój film w tym uniwersum ma zrobić Quentin Tarantino?

star trek

Scenariusz projektu Tarantino właśnie powstaje z ręki Marka L. Smitha, scenarzysty "Zjawy". Niewykluczone, że zdjęcia ruszą dopiero po czwartej części "Star Treka" w reżyserii Clarkson. Akurat Tarantino będzie miał czas, żeby stanąć za kamerą produkcji. I wszyscy oczekujemy finalnego efektu, tym bardziej że ma ona dostać kategorię R – dla dorosłych.

star trek

"Star Trek" Tarantino nie będzie wiązał się z głównym cyklem: podobno ma rozgrywać się w innej linii czasowej. "Star Trek" Clarkson przeciwnie i pojawi się w nim Chris Hemsworth, ponownie w roli ojca Jamesa Kirka. Jako że ta postać nie żyje, wnioskuje się, że fabuła "czwórki" będzie dotyczyła podróży w czasie.

Za: www.filmweb.pl

Komentarze

Jezid · sobota, 28 kwietnia 2018, 23:40
0
Eee... sugerujesz że kobiety lepiej podróżują w czasie?
krzyslewy · niedziela, 29 kwietnia 2018, 01:04
0
A tego nie wiem. Ale spotkanie z nieżyjącą postacią (ojciec Jamesa Kirka) oznacza albo jakieś retrospekcje, albo podróże w czasie
Amanita Citrina-Virosa · niedziela, 29 kwietnia 2018, 10:05
0
czy na uciętej reszcie zdjęcia Tarantino pozdrawiał nas salutem wolkańskim ???
krzyslewy · niedziela, 29 kwietnia 2018, 13:58
0
Raczej nie

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...