Josh Holloway raczej nie zostanie filmowym Wiedźminem

Portal gamepressure.com znalazł się chyba pod prawdziwą presją. Na jego łamach pojawiła się bowiem informacja, że w serwisie IMDbPRO na liście aktorów, którzy pojawią się w powstającym właśnie filmie "Wiedźmin", znalazł się Josh Holloway jako Geralt z Rivii oraz Anna Rust jako Ciri. Wiadomość oczywiście rozpaliła Internet, jednak na krótko.

wiedźmin 3

Platige Image dość szybko zamieściło na swojej stronie wpis, zaprzeczający takim doniesieniom. Co więcej portal naekranie.pl twierdzi, że skontaktował się w tej sprawie z samym Tomaszem Bagińskim, który dosadnie zaprzeczył takim sensacjom. Obie pozycje zostały wpisane przez kogoś, kto nie jest zaangażowany w pracę przy filmie i zdecydowanie nie są prawdziwe.

wiedźmin, film

Możemy zatem wrócić do tematu "Jakich aktorów widzicie w obsadzie Wiedźmina?". Obawiam się jednak, że im bardziej w ten temat brniemy, tym mniej będziemy zadowoleni z ostatecznej obsady.

Również patrząc na poruszenie, jakie wywołuje każda kolejna informacja o filmowym "Wiedźminie", możemy się też spodziewać, że takimi rewelacjami będziemy bombardowani jeszcze przynajmniej kilkakrotnie. Właściwie pewnie za każdym razem, kiedy jakiś portal będzie potrzebował poprawić swoje statystyki. Aż strach pomyśleć co czeka nas 1 kwietnia!

wiedźmin, film

Wobec tego najrzetelniejszym źródłem informacji o produkcji wydaje się sam Bagiński, który już przynajmniej dwukrotnie (Wiedźmin będzie filmem BARDZO wysoko budżetowym, Wiedźmin jednak na miarę Hollywood) wypowiadał się na temat samego filmu.

Tak czy siak, nam, widzom, pozostaje jedynie czekać do bliżej nieokreślonej premiery.

Źródło: www.gamepressure.com

Komentarze

0
·
Sami aktorzy mogli by pasować do tych roli. Josh Holloway ma to soje specyficzne parszywe spojrzenie, ale musieli by mu mocno po uszkadzać buzie. Bardziej mnie ciekawi czy film będzie ekranizacją książki czy nową historią.
0
·
Jakichś nieznanych aktorów proszę, bo wtedy to przynajmniej nie będzie mi się z niczym kojarzyło, a tak zawsze coś mi będzie świtało.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...