Znamy nowego odtwórcę Spider-Mana!

Wreszcie doczekaliśmy się wyboru aktora, który wcieli się w nowego Spider-Mana. Do tej pory wiedzieliśmy, że trwają poszukiwania osoby w młodym wieku, ponieważ bohater będzie jeszcze chodził do liceum. Pojawiali się różni kandydaci – głównym z nich była gwiazda "Gry Endera", czyli Asa Butterfield. Padła jednak wieść, że przestał się liczyć w finalnych zmaganiach. Kto ostatecznie zdobył rolę Pajęczaka? Tom Holland.

spider-man

Aktor w roli Spider-Mana zadebiutuje w filmie "Captain America: Civil War", tak jak powszechnie podejrzewano. Kandydatów sprawdzano w scenach z Tonym Starkiem – specjalnie więc pojawił się Robert Downey Jr. Marvelowi zależało, aby aktorzy dobrze rozumieli się na ekranie. Potem dołączył też Chris Evans, czyli Kapitan Ameryka. Tom Holland jako jedyny został sprawdzony z scenach z nim – one przesądziły o daniu mu roli.

spider-man

Wcześniej Tom Holland zamieścił kilka filmików pokazujących jego zręczność, która pasowałaby do Spider-Mana. Znajdziecie je poniżej. Warto jeszcze dodać, że zdaniem Variety.com Pajęczak w "Civil War" wystąpi tylko epizodycznie. Mówi się, że Holland spędzi na planie tydzień.

Znamy także reżysera solowego filmu o Spider-Manie. Został nim Jon Watts, którego osobiście wybrał Kevin Feige. Na koncie ma tylko horror pt. "Klaun", lecz jest utalentowany i jeszcze nie wyrobił sobie marki w Hollywood.

spider-man

Watts konkurował głównie z dwoma reżyserami: Johnem Francisem Daleyem i Jonathanem M. Goldsteinem. Obaj jednak zrezygnowali, gdyż walka o stanięcie za kamerą była zbyt wymagająca i frustrująca. Premiera solowego filmu ze Spider-Manem nastąpi w 2017 roku. Jak oceniacie wybór Toma Hollanda na Petera Parkera?

Komentarze

0
·
Może to błąd mojego telefonu ale nie mam tych filmów akrobatycznych a tak jakoś za młodo sam aktor mi wygląda jak na człowieka pająka, który pracował jako wolny strzelec w gazecie.
0
·
W ogole ten aktor nie pasuje do roli
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia środa, 24 czerwca 2015, 13:34 napisał

Może to błąd mojego telefonu ale nie mam tych filmów akrobatycznych a tak jakoś za młodo sam aktor mi wygląda jak na człowieka pająka, który pracował jako wolny strzelec w gazecie.


Na razie Peter nie będzie pracował w gazecie, skoro wciąż chodzi do liceum, więc wiek raczej by się zgadzał A co do filmików - mogą nie działać na komórce, pochodzą z Instragrama, na kompie powinny się odtworzyć.
1
·
Oczywiście, na polskich stronach nie ma ani słowa o jego głównej roli w "Billy Elliot the Musical" w latach 2008-2010 XD
No dobra, teoretycznie "musical" nie bardzo pasuje do roli Spider-Mana, ale za umiejętności aktorskie i sprawność fizyczną poręczyć już może.
Dobra, ludzie, zanim będziecie oceniać, czy pasuje do roli, czy nie, może dajcie mu sięwykazać, co?
0
·
Tak patrząc po samej twarzy coś mi ten chłopaczek nie pasuje. Nie wiem czemu, ale co ja tam się znam, przecież nie przeszkadza mi obsadzenie Jesse'iego Eisenberga w roli Lexa Luthora. x]
0
·
Wiesz takich skoków z wysokości to łatwo się nauczyć, najważniejsze to się nie bać, więc ta jego akrobatyka do mnie nie trafia bo nic nadzwyczajnego do tego zapewne przy bardziej skomplikowanych wyczynach i tak będzie trzeba wołać profesjonalistów albo linkę.
Po wyglądzie wrzuciłbym go do gimnazjum gdzie pewnie byłby dręczony czy coś xD

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...