...a co gdyby Predator zawitał do średniowiecza?

1 minuta czytania

Choć pomysł brzmi, jakby ktoś zażył o jeden listek kwasu za dużo oraz doprawił całość słuszną krechą kokainy, to koncepcja wcale nie jest taka idiotyczna i ma odzwierciedlenie w kanonie. W końcu bohaterowie filmu "Predators" odkryli, że rasa międzygalaktycznych myśliwych organizuje swoje łowy od stuleci, stąd też na obcej planecie znajdowały się artefakty z czasów feudalnej Japonii czy wojny wietnamskiej. Grupa pasjonatów podłapała ten motyw i pomyślała, że może wyjść z tego ciekawy film.

predator, dark ages

Co stało się przed tym, zanim tyłek Predatora zaliczył bliskie spotkanie z buciorami Arniego? Nasz "ugly motherf***er" postanowił sprawdzić, czy w czasach krucjat znajdzie się zwierzyna godna jego talentów. Pierwszy zwiastun pokazuje, że Templariusze staną przed niełatwym zadaniem.

Jak na czysto fanowską produkcję, zapowiada się całkiem nieźle, nie sądzicie?

Komentarze

0
·
Moim zdaniem bardzo fajny pomysł. Czytałem kiedyś komiks z podobną historią, tylko z Obcym i świętym Jerzym w rolach głównych. Film zapowiada się ciekawie.
0
·
No chyba już trochę przesadzili, niech wsadzą go do epoki kamienia łupanego, a co tam Już to widzę jak próbują ubić predatora tymi mieczykami
0
·
dunio1 - To wcale nie takie nieprawdopodobne, by go ubili. Przykładowo strzał z ciężkiej średniowiecznej kuszy mógł przebić człowieka na wylot i zbroja nie stanowiła tu żadnej przeszkody. Przypomnę, że Arnie zabił Predatora drewnianym kołkiem (dobra, niech będzie, że drzewem).
0
·
Nie no ale ja bym wołał predator vs samuraje byłoby bardziej egzotycznie
0
·
Już jakiś czas temu oglądałem pierwszy trailer owej produkcji, ten mianowicie: https://www.youtube.co...?v=-fVE873ShAs

i byłoby dobrze, gdyby nie ten uber-tró lektor oraz późniejszy polglisz w wykonaniu reżysera Ale jestem jak najbardziej na "tak" dla takich projektów. Ludzie od "Mortal Kombat Legacy" czy "Deathstroke: Arkham Assasin" pokazali jak fajne może być fan-fiction z dobrym pomysłem.
0
·
Bardzo mi się to podoba. Proszę informować kiedy tylko wyjdzie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...