Fallout 4

Twórcy "Fallout 4: New Vegas" podjęli się wzniosłego lecz ciężkiego zadania – przeniesienia całego Nowego Vegas na silni czwartej części. Dzisiaj prezentujemy wam zaledwie ułamek ich ogromnego wysiłku, odtworzenie sceny z doktorem Mitchellem z początku "New Vegas". To jedna z najbardziej ikonicznych scen w historii gier komputerowych, naładowana emocjami i filozoficznymi odniesieniami. Szczerze powiedziawszy powiedziawszy potrzeba wysokiego IQ żeby ją zrozumieć.

fallout 4: new vegas
Fallout 4

Jeżeli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup "Fallout 4", a mimo wszystko czujecie pewien dyskomfort, że nie ograliście kolejnej części tej klasycznej serii i bije w Was przemożna chęć nabycia tej postapokaliptycznej produkcji, to warto wstrzymać się z inwestycją do 26 września. Dlaczego? Właśnie wtedy na światowe półki sklepowe trafi specjalna edycja gry, którą Bethesda zdecydowała się ochrzcić (uwaga, uwaga... chłyt martetingowy!) "Game of the Year Edition".

fallout 4

Zestaw będzie zawierał podstawową wersję gry, jak również sześć oficjalnych rozszerzeń, które zostały wydane na przestrzeni kilku miesięcy po premierze. W ramach przypomnienia – trzy z nich dodają konkretne zadania fabularne, nowe lokacje oraz obszary; natomiast reszta, simsowe dziadostwo w stylu zbuduj własny schron przeciwatomowy lub złap zwierzaczka w klatkę. Cóż, każdego kręci co innego i nic mi w sumie do tego.

Tak czy owak, dla kogoś kto nie grał, oferta warta rozważenia.

Fallout 4

Technologia Wirtualnej Rzeczywistości to nadal pieśń odległej przyszłości, która w chwili obecnej ma ogrom ograniczeń. Jednak w ostatnich latach rozwój nad nią ponownie ruszył z kopyta, a co za tym idzie, zaczął wzbudzać zainteresowanie coraz większej ilości developerów. Bethesda również nie pozostała obojętna obok wspomnianego trendu, ogłaszając dziś, że "Fallout 4" już niedługo będzie można doświadczyć za pomocą gogli VR.

fallout 4 vr

Premiera w październiku na PC za pośrednictwem HTC Vive.

Fallout 4

Nuka World już w Falloucie 4

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Bethesda udostępniło ostatni, szósty, dodatek do gry "Fallout 4" pt. "Nuka World". Rozszerzenie jest dostępne zarówno na PC, jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a jego koszt to około 80 zł.

nuka world

DLC wprowadzi do produkcji opanowany przez gang Raidersów stary park rozrywki, związany z popularnym w postapokaliptycznym świecie "Fallouta" napojem Nuka Cola.

Fallout 4

Fallout 4 w wersji 1.7 na PC

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ukazał się kolejny patch do gry "Fallout 4" od studia Bethesda. Łatka oznaczona numerem 1.7 dostępna jest w tej chwili wyłącznie w wersji na PC i skupia się na przygotowaniu gry do debiutującego 30 sierpnia dodatku "Nuka World".

nuka world
Fallout 4

Zadebiutowało kolejne DLC do gry "Fallout 4". Tym razem mowa o rozszerzeniu "Vault-Tec Workshop", które pozwala zbudować i przygotować do użytku własny schron, do którego następnie przebywały będą coraz większe ilości osadników, o których także trzeba będzie zadbać.

vault-tec workshop

DLC wprowadza do gry możliwość budowy dodatkowych miejsc, takich jak kasyno czy siłownia, a także oddaje w nasze ręce nowe dekoracje oraz odświeżone obiekty, znane z trybu warsztatu. Dodatek jest dostępny zarówno na PC, jak i na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Fallout 4

Firma Bethesda po raz kolejny łata grę "Fallout 4". Najnowszy patch oznaczony jest numerem 1.6 i w tej chwili dostępny jest jedynie w wersji na PC. Wersja na konsolę Xbox One powinna pojawić się do końca tego tygodnia, a jedynie gracze korzystający z PlayStation 4 będą musieli uzbroić się w cierpliwość na dłużej (nie wiadomo jednak na jak długo).

fallout 4, okładka
Fallout 4

[E3 2016] Kolejne rozszerzenia do Fallout 4

Dodała: , · Komentarzy: 0

Bethesda w trakcie swojej konferencji odsłoniła kilka nowinek dotyczących dalszego rozwoju "Fallout 4". Trzy kolejne DLC. Dwa z nich będą znaczącym rozbudowaniem elementów Workshopu, trzeci póki co jedynie enigmatycznie zapowiedziany za pośrednictwem pocztówki z lunaparku Nuka-Coli.

contraptions workshop
Fallout 4

Jak wynika z informacji opublikowanej przez studio Bethesda Softworks, dodatek do gry "Fallout 4" pt. "Far Harbor" ukaże się już dziś o godzinie 13:01 czasu polskiego i będzie dostępny zarówno na konsole, jak i na PC – za pośrednictwem platformy Steam. Z tej okazji autorzy rozszerzenia opublikowali kolejny zwiastun oraz garść informacji, dotyczących DLC.

far harbor
Fallout 4

Nuka World w Fallout 4?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Za nami dwa DLC do gry "Fallout 4", czyli "Automatron" i "Wasteland Workshop", a już za kilka dni udostępnione zostanie kolejne rozszerzenie pt. "Far Harbor". Zastanawialiście się, co Bethesda szykuje dla nas w kolejnych miesiącach? Tego jeszcze nie wiadomo, ale po sieci krążą już pewne przypuszczenia.

nuka wolrd
Wczytywanie...