[E3 2016] Kolejne rozszerzenia do Fallout 4

1 minuta czytania

Bethesda w trakcie swojej konferencji odsłoniła kilka nowinek dotyczących dalszego rozwoju "Fallout 4". Trzy kolejne DLC. Dwa z nich będą znaczącym rozbudowaniem elementów Workshopu, trzeci póki co jedynie enigmatycznie zapowiedziany za pośrednictwem pocztówki z lunaparku Nuka-Coli.

contraptions workshop

Pierwszy z nich – Contraptions Workshop, ma być kolejną paczką elementów, które pomogą nam w rozbudowaniu baz. Dodatek wzbogaci Workshop o windy, manekiny na zbroje, wieszaki na broń, zestawy torów i przenośników taśmowych, za pomocą których będziemy mogli zbudować niepowtarzalne machiny.

vault-tec workshop

Drugi – zdecydowanie bardziej ekscytujący – pozwoli na budowanie własnych Krypt! "Vault-Tec Workshop" pozwoli łączenie różnych planów i modułów Krypt, a nawet eksperymentowanie na ich mieszkańcach! Rozszerzenia możemy się spodziewać już w lipcu.

W sierpniu natomiast ma pojawić się ostatni z zapowiedzianych DLC – "Nuka World", póki co przedstawiony jako forma wakacji na Pustkowiu. Więcej szczegółów znajdziecie w zbiorczym trailerze promującym rozszerzenia (gratis trochę widoczków z "Fallout Shelter" i edycji specjalnej "Skyrim").

nuka world contraptions workshop

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...