EVE Online

Plex for good – jak CCP wspiera Nepal

Dodała: , · Komentarzy: 0

Na pewno słyszeliście o tragedii w Nepalu i ogromie ofiar, jaką za sobą pociągnęło trzęsienie ziemi. W reakcji na nie oraz życzenie graczy EVE Online CCP rozpoczęło akcję PLEX for GOOD. Co to oznacza? Do 15 maja możecie przekazywać zakupione przez siebie PLEXy twórcom gry. Każdy z nich będzie równy 15$ przekazanym Islandzkiemu Czerwonemu Krzyżowi na pomoc ofiarom Nepalu. Jeden lub więcej PLEXów możecie zakontraktować postaci PLEX for GOOD na 14-dniowy kontrakt wymiany, zostanie on zrealizowany w ciągu 12 godzin.

plex for good, eve online

Co więcej CCP obiecało odwdzięczyć się każdemu donatorowi (oraz donatorce) dwoma wirtualnymi koszulkami za każdego ofiarowanego PLEXA. Ich projekt ma zostać ujawniony później.

Warto też przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy CCP wspiera ofiary klęsk żywiołowych na całym świecie. Poprzednie tego typu akcje wspomogły sumą ponad 340 000$.

EVE Online

Rozmach gier MMO wciąż mnie zaskakuje. Nie ma nic lepszego od ogromnych bitew, jakie rozgrywają się między frakcjami graczy. Wczoraj odbyła się jedna z nich – w EVE Online na przeciwko siebie stanęły dwa najpotężniejsze sojusze walczące kontrolę regionu zwanego Fountain, na którym znajdują się cenne złoża minerałów – Test Alliance Please Ignore (TEST) oraz Clusterfuck Coalition (CFC).

eve online
EVE Online

EVE Fanfest 2013 – 10 lat EVE Online

Dodał: , · Komentarzy: 2

Dzisiaj, kilka godzin temu rozpoczął się oficjalnie EVE Fanfest, doroczny zjazd graczy i twórców EVE Online, poświęcony zarówno świętowaniu kolejnego roku istnienia gry, jak i jej przyszłości.

eve online, 10 years, the road so far

Tegoroczny, odbywający się między 25 a 27 kwietnia, jest szczególny – gra obchodzi w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia.

W ciągu tych 10 lat gra przeszła długą drogę, być może dłuższą niż wszystkie inne MMO obecne na rynku. Światem EVE wstrząsały skandale (jak ten z pracownikiem, wspierającym swoich kolegów nielegalnie dodawanymi przedmiotami), tragedie (śmierć w ataku na amerykańską ambasadę jednego z najważniejszych dyplomatów na politycznej arenie EVE) ale i rekordy – na jednym, wspólnym serwerze grało jednocześnie najwięcej graczy na świecie, sama gra zaś posiada wygrywane trzy lata pod rząd tytuły najlepszego MMO na świecie, deklasując w ten sposób World of Warcraft. Dopiero w 2012 roku EVE zostało wyprzedzone przez świeżo wydane Guild Wars 2.

EVE Online

EVE Online – nowy dział na GameExe!

Dodała: , · Komentarzy: 1

"Dawno, dawno temu ludzkość odkryła, że jest sama w kosmosie. Ziemia, opanowana przez megakorporacje przypomina dystopijną, standardową wizję przyszłości z bogatymi na górze, za pancernymi szybami i biednymi na dole, na przeludnionej planecie z resztką zasobów. Gigantyczne masy kolonistów wyruszają szukać planet nadających się do zamieszkania, ale z małym lub zerowym skutkiem. Wreszcie następuje przełom – odkrycie naturalnego tunelu czasoprzestrzennego w układzie planetarnym Nowy Eden, nazwanego bramą EVE (z ang. wigilia, tylko nie taka, podczas której rodzi się pan Jezus, tylko raczej jako przeddzień, wieczór przed czymś ważnym) i rozległej galaktyki kryjącej się na jego drugim końcu, pełnej niezaludnionych światów, bogatych w zasoby i czekające na kolonistów. Podobnie jak w XVI wieku ku nowemu światu wyruszyły masy chętnych przygody, lepszego jutra oraz łatwiejszego zarobku i taka sielanka trwała krótką chwilę – do momentu aż tunel się nie zapadł, zamykając kolonistów i pionierów w obcym świecie, z dala od komfortów i zasobów Ziemi. Akcja samej gry toczy się kilka wieków później, w wykształconym i skąpanym w konfliktach uniwersum."

eve online, logo, dział

Tak oto chcieliśmy was zaprosić do naszego nowego działu – EVE Online, którego pomysłodawcą i opiekunem jest Hassan'. Wsiądźcie z nami w majestatyczne statki kosmiczne, przemierzcie Nowy Eden walcząc, odkrywając, kopiąc (!) i szabrując. Jeżeli jeszcze nie czujecie się zachęceni niech przekona was recenzja Hassan'a.

EVE Online

EVE Online na Linuxa i Maca

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym CCP Games ogłosiło początek współpracy z TransGaming Inc. aby udostępnić EVE online – najsłynniejszego i najpopularniejszego MMORPGa w klimatach SF – na platformach linuksowych i macowych. Współdziałanie z inną firmą pozwoli jej twórcom za równo skupić się na rozwoju samej gry jak i na implementowaniu nowych technologii umożliwiających wsparcie dla innych systemów.

Wszystkich, którzy nie wiedzą czym jest EVE zapraszam na tą STRONĘ gdzie znajduje się pokaźne kompendium informacji i liczne screeny z gry.

EVE Online

EVE Online w pudełku

Dodał: , · Komentarzy: 1

Koncern Crowd Control Productions poinformował, że gra EVE Online doczeka się wersji pudełkowej. Za około 2 miesiące będzie ona dostępna w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz Rosji. Jej cena będzie wynosić 3 lub 4 dolary. To bardzo niewiele zważywszy na to, że klienta do gry można pobrać całkowicie za darmo z internetu. W pudełku znajdziemy płytę z grą, instrukcję obsługi oraz kod aktywacyjny pozwalający na 14 dni bezpłatnej zabawy.

EVE Online

EVE Online świętuje 4 urodziny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tym razem parę słów w trochę w klimatach odbiegających od kanonu naszego serwisu. Na chwilę porzucamy świat paskudnych elfów, smoków do ratowania, księżniczek do ukatrupienia i przenosimy się w przestrzeń międzygalaktyczną. Przestrzeń tętniącą życiem i niekończącymi się walkami. EVE Online – mmorpg w klimatach kosmicznych – świętuje swoje czwarte urodziny. Być może jest to świetna okazja do tego by zainteresować się tym tytułem? Ułatwiamy Wam sprawę podając kilka linków:

EVE Online

Dodatek do EVE Online w tym roku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Producent gry CCP Games w oficjalnej notce prasowej oświadczyło, że już w grudniu możemy się spodziewać darmowego dodatku do gry ich MMORPG -EVE Online. Rozszerzenie nazywa się Red Moon Rising i ma wprowadzić do gry wiele nowości.

Wśród nich znajdziemy:

  • nowe modele statków
  • dodatkowe bronie i wyposażenie
  • kilka modyfikacji ras
  • nowy system walki
  • nowy system wydobycia
  • odświeżone zostaną loga
  • zmiana zachowań postaci NPC
EVE Online

Nowy dodatek do EVE Online!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Już wkrótce, bo na początku lipca, użytkownicy gry EVE Online otrzymają kolejny, całkowicie darmowy dodatek do swojej ulubionej produkcji z gatunku MMO. Cold War Edition, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, jak zwykle przyniesie fanom kilka zasadniczych nowości.

  • 1 strona
Wczytywanie...