wampir_maskarada
Divinity: Grzech Pierworodny

Nie zagrałem w "Divinity: Original Sin" od studia Larian w dniu premiery. Nie zagrałem też w tę produkcję gdy ukazała się rozszerzona edycja "Divinity: Original Sin – Enhanced Edition". Powód był jeden. Od zawsze walka turowa wydawała mi się nudna i sztuczna do cna. W międzyczasie zajmowałem się różnymi tytułami z gatunku cRPG i trzeba przyznać, że właściwie żaden z nich mnie nie zachwycił. Nie będzie chyba nawet nadużyciem stwierdzenie, że od czasu ukończenia po raz pierwszy "Baldur's Gate II: Cienie Amn" nigdy nie powiedziałem po raz kolejny "łał". Nigdy aż do teraz.

grzech pierworodny, divinity, original sin

Czytaj dalej...

Divinity: Grzech Pierworodny

Odświeżony Grzech Pierworodny już jest

Dodał: , · Komentarzy: 3

Dziś zadebiutowała odświeżona edycja gry "Divinity: Grzech Pierworodny" od Larian Studios. Zarówno gracze PC-towi, jak i ci korzystający z konsol PlayStation 4 i Xbox One mogą już rozpocząć przygodę w "Enhanced Edition". Pamiętajcie, że jeżeli posiadacie pierwotną wersję gry, wydanie rozszerzone na PC otrzymacie zupełnie za darmo.

divinity, grzech pierworodny, rozszerzona edycja
Divinity: Grzech Pierworodny

Ambitne turowe cRPG z rozwiniętym systemem dialogowym? I to na konsolach?! Przestaje to być fantastyką wykreowaną w umyśle wyposzczonego gracza i powoli staje się normą, która nikogo nie zaskakuje. Już w październiku na Xbox One oraz PlayStation 4 pogramy w rozszerzoną edycję "Wasteland 2", natomiast w okolicach gwiazdki o serca konsolowców powalczy "Divinity: Grzech Pierworodny". Najświeższy materiał ze specjalnego wydania produkcji studia Larian, znakomicie wypunktowuje wszystkie jej zalety, a także nowinki, jakie zostały wprowadzone od czasu zeszłorocznej premiery.

Warto zaznaczyć, że wszystkie usprawnienia oraz nowe treści, zostaną udostępnione posiadaczom komputerów osobistych za darmo, w postaci gustownej łatki. Słodko.

Divinity: Grzech Pierworodny

Gra trafi także na platformy Xbox One oraz PlayStation 4, tak więc pod koniec roku również konsolowi gracze będą mogli wcielić się w Łowców Źródła i rozwikłać tajemniczą intrygę zagrażającą Rivellonowi. Jednak, bez obaw, wszystkie nowości oraz udoskonalenia zostaną udostępnione posiadaczom komputerów osobistych bez opłat, o ile wcześniej zakupili grę. Tych ma być co niemiara.

divinity, grzech pierworodny, rozszerzona edycja

Póki co, studio Larian nie chce wchodzić w precyzyjne szczegóły i skupia się na ogólnikach, lecz chwali się, że przez ostatnie miesiące około 40 pracowników dopieszczało każdy możliwy aspekt produkcji do perfekcji. Możemy oczekiwać więc rozlicznych zmian graficznych, jak również fabularnych.

Divinity: Grzech Pierworodny

Larian Studios nie próżnuje i stara się jak najlepiej wykorzystać niebywały sukces, jaki odniósł ich ostatni projekt – "Divinity: Grzech Pierworodny". Belgowie przez ostatnie miesiące rozbudowywali swój zespół, doskonalili autorski silnik oraz pracowali nad zupełnie nowym projektem, który zostanie ujawniony już wkrótce. Dobrze przeczytaliście, na efekty nie będziemy czekać długo. Sven Vincke, szef całego zespołu, zapowiedział, że w okolicach najbliższych targów E3 zaprezentuje pierwszy zarys swojej nowej komputerowej gry fabularnej.

divinity

"Wciąż mam mnóstwo zabawy i jestem cholernie dumny z tego, co osiągnęliśmy przez te lata. Zaczniemy ogłaszać niektóre z naszych nowych rzeczy (około E3) i jeżeli będziemy rozwijać się tak, jak dotychczas, to wydaję mi się, że pokażemy całkiem sporo pomiędzy czasem targów a końcem roku.

Divinity: Grzech Pierworodny

Święta świętami, ale studio Larian nie przerywa prac nad grą "Divinity: Grzech Pierworodny". Mimo, że premierę tytułu mamy już dawno za sobą, to wciąż pojawiają się nowe pomysły i poprawki do starych rozwiązań. Najnowszy patch zapowiedziany jest na styczeń 2015 roku.

divinity: grzech pierworodny

Co nowego pojawi się w grze? Sprawdźcie w rozwinięciu newsa.

Divinity: Grzech Pierworodny

Dwie nowe produkcje od studia Larian

Dodał: , · Komentarzy: 0
larian

Głośne w ostatnim czasie za sprawą gry "Divinity: Grzech Pierworodny", studio Larian, poinformowało, że pracuje nad dwoma kolejnymi grami z gatunku RPG. Ze zdawkowych informacji podanych przez producenta wynika, że tytuły powstaną na bazie silnika ich najnowszego hitu.

Kolejne projekty, podobnie jaki "Divinity", mają być wierne filozofii tworzenia gier studia Larian, czyli mieć świat o wysokiej interaktywności oraz dużej ilości ciekawych zadań i smaczków. Na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów na temat nadchodzących nowości.

Divinity: Grzech Pierworodny

Divinity: Grzech Pierworodny wreszcie po polsku

Dodał: , · Komentarzy: 1

Firma CDP.pl udostępniła w końcu spolszczenie do "Divinity: Grzech Pierworodny". Aby uruchomić produkcje w naszym rodzimym języku, należy w bibliotece platformy Steam w opcjach gry wybrać język polski – wówczas wszelkie uaktualnienia pobiorą się samoistnie.

divinity: grzech pierworodny

Trochę opóźnień ze spolszczeniem było, ale na szczęście wszystko udało się zrobić. Ci, którzy z angielskim są trochę na bakier, mogą oddać się przygodzie już teraz.

Divinity: Grzech Pierworodny

Premiera "Divinity: Grzech Pierworodny" odbyła się już dawno temu, a spolszczenia nadal nie ma. Jednak oto pojawiło się światełko w tunelu, mała informacja, która cieszy.

divinity: grzech pierworodny

Firma CDP.pl poinformowała za pośrednictwem Facebooka o dokładnej dacie premiery łatki polonizującej. Grać w języku polskim będziecie mogli już na przełomie września i października bieżącego roku. Treść wpisu znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Wczytywanie...