Nowy cRPG twórców Divinity zostanie ujawniony koło E3

1 minuta czytania

Larian Studios nie próżnuje i stara się jak najlepiej wykorzystać niebywały sukces, jaki odniósł ich ostatni projekt – "Divinity: Grzech Pierworodny". Belgowie przez ostatnie miesiące rozbudowywali swój zespół, doskonalili autorski silnik oraz pracowali nad zupełnie nowym projektem, który zostanie ujawniony już wkrótce. Dobrze przeczytaliście, na efekty nie będziemy czekać długo. Sven Vincke, szef całego zespołu, zapowiedział, że w okolicach najbliższych targów E3 zaprezentuje pierwszy zarys swojej nowej komputerowej gry fabularnej.

divinity

"Wciąż mam mnóstwo zabawy i jestem cholernie dumny z tego, co osiągnęliśmy przez te lata. Zaczniemy ogłaszać niektóre z naszych nowych rzeczy (około E3) i jeżeli będziemy rozwijać się tak, jak dotychczas, to wydaję mi się, że pokażemy całkiem sporo pomiędzy czasem targów a końcem roku.

[...] Oczywiście, ponieważ robimy w branży tworzenia cRPG, to jestem stale zmuszony do wyhodowywania w sobie nowych dawek cierpliwości, ale z miejsca, w którym jestem, jasno widać, że to będzie coś specjalnego" – zdradza nieśmiało Vincke.

Trudno nie wierzyć jego słowom. O produkcjach ze stajni Larian Studios można napisać wiele, lecz zawsze trzeba im przyznać, że są na swój sposób intrygujące i takie powinny być ich przyszłe projekty. Czekamy cierpliwie, bo do 16 czerwca nie zostało w końcu tak wiele czasu.

Źródło: www.lar.net

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...