Pomocna Dłoń

2 minuty czytania

Gra Cyrodiil.pl daje wiele, wiele możliwości i każdemu z nas czasem zdarza się zagubić lub potrzebować pomocnej dłoni w jakiejś kwestii, czy to technicznej, czy też fabularnej. Dlatego istnieją miejsca, osoby oraz tematy, które mają pomóc, przybliżyć rozgrywkę na tyle, by jednak nikomu nie zepsuć zabawy z poznawania tak rozbudowanego systemu. Co zrobić, aby uzyskać akceptację? Gdzie zdobyć srebro? Czy mogę zabić czyjąś postać? Jak zostać Hrabią? ? jeśli chcesz znać odpowiedź, wystarczy zapytać.

A kogo?

Dział pomocy, składający się z chętnych, by odpowiadać na pytania, znajduje się tuż powyżej listy graczy dostępnych w grze. Podane są ich numery komunikatorów oraz aktualna dostępność (nie zrażaj się jednak, pamiętaj, że niewidoczny także objawia się kolorem czerwonym! A nuż ten ktoś jest właśnie dostępny, tylko pozostaje w ukryciu?). Jeśli tylko masz jakiś problem bądź coś wydaje ci się niejasne ? nie bój się uderzyć w klawiaturę.

Na forum gry, do którego odnośniki znajdziesz np. u dołu strony, wielu uprzejmych, chcących podzielić się swoją wiedzą graczy umieszcza poradniki lub takie główne zasady grą rządzące. Gdyby coś im umknęło, zawsze warto przeszukać archiwum w poszukiwaniu interesującego zagadnienia lub też założyć własny temat, by inni mogli pomóc rozwiać twoje wątpliwości.

Jest także niezawodna, zawsze uśmiechnięta Helpinia (biedaczka, mięśnie ją pewnie bolą od niezmiennego wyrazu twarzy, widocznego na obrazku). Odpowie na twoje podstawowe pytania odnośnie każdego miejsca, w którym się znajdziesz ? wybacz jej jednak, jeśli nie tak obszernie, jak sobie tego życzysz. Nie wymagajmy od biednej za dużo, w końcu jest tylko programem!

Jeśli jednak w taki sposób odpowiedzi nie uzyskasz... szukaj jej wszędzie! U innych graczy, u funkcyjnych, w szumie drzew i śpiewie ptaków. A może odpowiedź nie jest tym, czego potrzebujesz naprawdę?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...