Crossroads Inn

Crossroads Inn – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kickstarter to miejsce, które pozwala na najróżniejsze rzeczy. Dzięki odpowiedniej reklamie i szukaniu osób o podobnych gustach, da się zyskać duże wsparcie dla niezwykłych projektów. Efekty mogą być naprawdę zaskakujące. Można to zobaczyć w najnowszej produkcji Kraken Unleashed Games, zatytułowanej "Crossroads Inn".

crossroads inn
Crossroads Inn

Crossroads Inn, rozbudowany symulator tawerny fantasy wewnętrznego studia produkcyjnego polskiej spółki Klabater, czylI Kraken Unleashed, jest już dostępny. Nakładem CDP grę w bogatej wersji fizycznej – także w edycji kolekcjonerskiej – można już znaleźć na półkach dobrych sklepów z grami.

crossroads inn

Crossroads Inn to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami gier RPG. Gracz wcieli się w postać właściciela tawerny w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do jego zadań będzie należało zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich, ustalanie menu dopasowanego do przybywających gości oraz walka o wpływ polityczny w świecie Delcrys.

Crossroads Inn

O muzycznej stronie Crossroads Inn

Dodał: , · Komentarzy: 0

Informacja prasowa

Crossroads Inn miesza nie tylko managment sim z gatunkiem RPG. Twórcy z Kraken Unleashed wiedzą, że żadna porządna karczma nie obędzie się bez odpowiedniej, klimatycznej muzyki. Dlatego Crossroads Inn zostanie doprawiony muzyką stworzoną na unikatowych instrumentach z epoki, a skomponowaną i wyprodukowaną przez Marcina Przybyłowicza, autora muzyki w licznych grach – między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon.

crossroads inn
Crossroads Inn

Informacja prasowa

Kraken Unleashed – wewnętrzne studio produkcyjne Klabatera – za niespełna dwa tygodnie uruchomi na Kickstarterze kampanię crowdfundingową dla projektu Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w Q4 br. Studio chce zebrać na rozbudowę tytułu 30k USD. Zbiórka rozpocznie się 12 lutego.

crossroads inn

Zdecydowaliśmy się na zaangażowanie naszej społeczności i dotarcie do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Pozwoli nam to na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią graczom rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Dodatkowo, liczymy że udana kampania pomoże również zwiększyć promocyjny zasięg produkcji.

  • 1 strona
Wczytywanie...