Overwatch 2

Zapowiedź Overwatch 2

Dodał: , · Komentarzy: 0
zapowiedź overwatch 2

Po długich oczekiwaniach i licznych perturbacjach w firmie Blizzard stara się odzyskać pozycję oraz uwagę graczy i naprawdę się stara. Na konferencji Microsoftu ogłosił, iż długo wyczekiwany "Overwatch 2" pojawi się jeszcze w tym roku.

Starfield

Starfield – pierwszy gameplay z gry

Dodał: , · Komentarzy: 3

Wczorajszego dnia podczas zapowiedzianego wydarzenia “Xbox & Bethesda Showcase” zgodnie z przewidywaniami przedstawiony został pierwszy gameplay z gry "Starfield". Na scenie pojawił się Todd Howard, którego zadaniem było przekonanie jak największej ilości graczy, że rok 2023 będzie rokiem Bethesdy. Czy mu się to udało?

starfield,logo

Prezentacja rozgrywki składa się z kilku etapów, w trakcie których można zobaczyć eksplorację bezdroży jednej z planet, walkę z piratami czy tętniące życiem ładnie zaprojektowane miasta. "Starfield" powstaje na przypudrowanym przez developera silniku Creation Engine, co (niestety) szybko można zauważyć po drętwych jak na 2022 rok animacjach. Gameplay w kwestii pieszego zwiedzania niewiele odbiega od tego, co oferuje "Fallout 76".

Gloomwood

Niemal dwa lata temu pisaliśmy o rozpoczęciu prac i demie "Gloomwood" połączeniu skradanki z survival horrorem mocno inspirowanej seriami "Thief", "Resident Evil" i "Dishonored". Przez te dwa lata parę rzeczy się zmieniło, doszło do kilku opóźnień i pojawiły się nawet głosy, że projekt nigdy nie ujrzy światła dziennego. Na szczęście do niczego takiego nie doszło i już 16 sierpnia roku pańskiego 2022 "Gloomwood" będzie dostępne w usłudze Early Access w serwisie Steam. Jako dowód prezentujemy nowy trailer, w którym pokazano min. nowych przeciwników, wykorzystanie pułapek nowe bronie palne i poziomy.

gloomwood,divine divinity,david szymanski,new blood interactive
Pentiment

Wydawałoby się, że po wydaniu "Grounded", Obsidian Entertainment porzuci eksperymenty i powróci do tego na czym zna się najlepiej – cRPG-ów. Okazało się jednak, że są gotowi dalej dywersyfikować swoje portfolio dodając do niego przygodówkę mocno inspirowaną "Imieniem Róży" Umberta Eco. Powitajmy wszyscy "Pentiment" grę, w której jako młody iluminator Andreas postaramy się rozwikłać zagadkę niemal 25 lat morderstw w zakonie położonym w XVI Niemczech (albo raczej w Świętym Cesarstwie Rzymskim Narodu Niemieckiego).

Pentiment
SpellForce: Conquest of Eo

Zapowiedziano SpellForce: Conquest of Eo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Fani serii "Spellforce" mają ostatnio sporo powodów do radości. Wydana 5 lat temu (a 10 lat po drugiej części) trójka okazała się całkiem zacną grą, z równie dobrymi dodatkami. A teraz ogłoszono rozpoczęcie prac nad czwartą częścią! Tylko tym razem serię czeka mała ewolucja. Otóż rozgrywka porzuca model strategi czasu rzeczywistego podobny do min. "Warcrafta III" dla strategi turowej ala "Heroes of Might&Magic" lub "Discples". I zamiast wybierać spośród kilku klas przyjdzie nam się wcielić w czarodzieja chcącego przejąć władzę nad światem.

spellforce: conquest of eo
Diablo IV

Gameplay trailer Diablo IV

Dodał: , · Komentarzy: 0

W przeciągu kilku ostatnich lat Blizzard nie miał najlepszej prasy. Oskarżenia o molestowanie seksualne w biurze, wydanie dwóch najgorzej ocenianych gier w historii, wykupienie przez Microsoft. Czy "Diablo IV" odmieni ten niewesoły los? Stylistycznie gra przypomina bardziej mroczną jedynkę i dwójkę niż kolorową i tęczową trójkę, ale łaska graczy na pstrym koniu jeździ.

diablo 4
Nightingale

Inflexion Studios to kanadyjskie studio developerskie, które w 2018 roku powołał do życia Aaryn Flynn – były menadżer generalny BioWare w przeszłości odpowiedzialny za marki "Mass Effect" oraz "Dragon Age". Aktualnie pracuje on wraz ze swoim zespołem nad grą o nazwie "Nightingale" – steampunkowym survivalem osadzonym w realiach epoki wiktoriańskiej.

Podczas imprezy "Summer Game Fest" zaprezentowano zwiastun "Nightingale" przedstawiający fragmenty z rozgrywki. Widać na nim portale, za pomocą których gracz będzie przenosić się do różnych krain zamieszkałych przez baśniowe stwory. W celu przetrwania konieczne będzie zbudowanie własnego schronienia, stworzenie broni oraz znalezienie pożywienia.

Zwiastun z rozgrywki dostępny jest w rozwinięciu newsa.

The Legend of Heroes: Trails to Azure

Nowy trailer Trails to Azure

Dodał: , · Komentarzy: 3
nowy trailer trails to azure

Fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują już końcówki września, gdy wreszcie ma ruszyć ogólnoświatowa premiera "Trails from Zero", jednak nie wolno nam zapominać o kontynuacji tej jakże wybitnej produkcji, czyli "Trails to Azure", które też dostało ostatnio kilka nowych informacji.

The Lord of the Rings: Return to Moria
zapowiedź the lord of the rings: return to moria

"Władca Pierścieni" to dzieło, które pomimo upływu lat wciąż wzbudza spore zainteresowanie naprawdę licznej grupy fanów, w związku z czym wciąż można liczyć na kolejne produkcje związane z tą serią. Większość z was na pewno już przynajmniej słyszała o serialu tworzonym przez Amazona i grze poświęconej Gollumowi. A ostatnio dostaliśmy też cynk o nowej produkcji dla graczy, zatytułowanej "The Lord of the Rings: Return to Moria".

Black Adam

Black Adam doczekał się nowego trailera

Dodał: , · Komentarzy: 0
black adam doczekał się nowego trailera

Kino superbohaterskie ostatnimi czasy zapewnia nam sporo dobrej jakości produkcji. Choć trzeba przyznać, iż Marvel zyskał w tej dziedzinie sporą przewagę za sprawą Avengersów, DC na pewno nie stoi z założonymi rękami. Ostatecznie oni też dysponują całym legionem ciekawych postaci, które czekają na dobrą ekranizację. I tak doczekaliśmy się trailera najnowszej produkcji tej stajni opatrzonej tytułem "Black Adam".

Wczytywanie...