Zapowiedź The Lord of the Rings: Return to Moria

1 minuta czytania

zapowiedź the lord of the rings: return to moria

"Władca Pierścieni" to dzieło, które pomimo upływu lat wciąż wzbudza spore zainteresowanie naprawdę licznej grupy fanów, w związku z czym wciąż można liczyć na kolejne produkcje związane z tą serią. Większość z was na pewno już przynajmniej słyszała o serialu tworzonym przez Amazona i grze poświęconej Gollumowi. A ostatnio dostaliśmy też cynk o nowej produkcji dla graczy, zatytułowanej "The Lord of the Rings: Return to Moria".

Gra została zapowiedziana przez Epica w związku z trwającym u nich Summer Game Fest. Zgodnie z podanymi informacjami Free Range Games ma nam zapewnić grę o motywach survivalowych nastawioną na kooperację do 8 osób rozgrywającą się na terenie Śródziemia w okresie czwartej ery. Według fabuły wezwani na rozkaz lorda Gimliego Lockbearera mamy udać się do Morii celem przywrócenia dawnej świetności królestwu krasnoludów i poszukiwania znajdujących się tam skarbów.

Wśród zapowiadanych aspektów rozgrywki mamy otrzymać generowane proceduralnie mapy, rozwój bazy, poszukiwanie zasobów i pożywienia, a także poziom hałasu, który może ściągnąć nam na głowy skrywające się w mrocznych głębinach potwory.

Gra ma się pojawić na wyłączność na Epicu wiosną przyszłego roku, zaś jej oficjalną stronę można znaleźć tutaj.

Źródło: www.gry-online.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...