The Orville
orville

Zawirowania spowodowane koronawirusem wpłynęły negatywnie na prace dotyczące trzeciego sezonu serialu "The Orville", ale od dzisiaj wreszcie można obejrzeć nowy sezon produkcji, w której twórca i odtwórca głównej roli Seth MacFarlane stara się przedstawić podróże gwiezdnym statkiem z pewnym przymrużeniem oka. Nie zapominajmy, że jego zastępcą jest była żona, która zdradziła go z kosmitą. Gdy dodać do tego nietuzinkową załogę okazuje się, że na tytułowym statku z pewnością będą się działy ciekawe rzeczy.

Diablo Immortal

Premiera Diablo Immortal

Dodał: , · Komentarzy: 0
diablo immortal,diablo

Dzisiaj oficjalnie debiutuje "Diablo Immortal", czyli śmiały eksperyment Blizzarda i chińskiego NetEase skierowany początkowo do właścicieli urządzeń z systemami iOS oraz Android. Czy chłodne przyjęcie oraz miesiące poprawek przyniosły spodziewany efekt? Wpierw jednak należy ściągnąć aplikację z oficjalnego sklepu, co oznacza sporo danych trafiających na nasze telefony. Później musimy jeszcze zakończyć proces instalacji, dostać się na serwer i... przygotować na szczątkową fabułę rozgrywającą się między "dwójką" a "trójką".

Warhammer 40,000: Space Marine
warhammer 40000 rogue trader

Games Workshop dalej niestrudzenie zmierza do stworzenia 40000 gier w uniwersum Warhammera 40000. Co tym razem, zapytacie? Otóż tym razem zapowiedzieli grę cRPG z krwi i kości (i mroku, no bo Warhammer) zatytułowaną “Warhammer 40000: Rogue Trader”. Brzmi znajomo? Tak, bo opiera się o klasycznego papierowego RPGa o tej samej nazwie. Wcielimy się w niej w dziedzica dynastii kupców, którzy z błogosławieństwem Imperatora (potwierdzonym specjalnym dokumentem) prowadzą lukratywne i niebezpieczne interesy na krańcach Imperium. Gra ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości na PC oraz najnowsze konsole. Tworzy ją studio Owlcat Games, którego poprzednim dziełem był cRPG “Pathfinder: Wrath of the Righteous”. Twórcy podzielili się z nami dość obszernym zwiastunem, pokazującym nawet trochę rozgrywki. Znajdziecie go w rozszerzeniu.

Inne gry RPG

Czwarte urodziny Alis Games

Dodał: , · Komentarzy: 0
ais games,kult

Coraz prężniej działające wydawnictwo Alis Games świętuje czwarte urodziny i z tego powodu przygotowało promocje na podręczniki RPG, które dzięki ich staraniom trafiły na nasz rynek w twardej oprawie oraz rodzimej wersji językowej. Mowa tutaj chociażby o "Kult: Boskość utracona", "Diunie" czy też najnowszej edycji "Wampir: Maskarada". Podręczniki oraz inne suplementy w niższej cenie, jak też specjalne pakiety, będą się pojawiać codziennie na oficjalnej stronie, zaś cała akcja potrwa do 16 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Niechciany następca
niechciany następca

Już pod koniec tego tygodnia dzięki wydawnictwu Galeria Książki na sklepowe półki oraz do magazynów sklepów wysyłkowych trafi trzeci tom cyklu Królestwo Mostu, czyli "Niechciany następca". Danielle Jensen kontynuuje losy wojowniczki Zarrah, która nie cofnie się przed niczym, aby zabić króla sąsiedniej Maridriny oraz ukarać każdego z Veliantów. Sprawę komplikuje dopiero co poznany Maridrin, przez co nasza bohaterka zastanawia się nad prawdziwymi motywami swoich działań, próbując akty przemocy tłumaczyć walką o sprawiedliwość.

Survarium

Żegnaj, Survarium!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z zapowiedziami, studio Vostok Games wyłączyło serwery "Survarium". Wieloletnia przygoda wykruszającej się z roku na rok społeczności gry dobiegła końca. W ramach podsumowania, twórcy podzielili się statystykami. Niektóre z danych są naprawdę interesujące. Czy wiedzieliście, że co trzeci zabity gracz poległ od strzału w głowę?

Survarium

Żegnaj, "Survarium"! Mimo wszystkich wad, byłeś opcją na szybką przygodę w postapokaliptycznym świecie.

Star Wars Jedi: Ocalały
star wars jedi,star wars jedi: upadły zakon

Fani świata Gwiezdnych Wojen nie tylko śledzą losy serialowego Obi-Wana Kenobiego, ale dostali niedawno zwiastun kolejnej gry z ulubionego uniwersum. Zapowiedziane przez Electronic Arts "Star Wars Jedi: Survivor" będzie kontynuacją ciepło przyjętych przygód Cala Keltisa, jednak w pokazanym materiale pojawiła się informacja o tym, że nasz bohater będzie musiał uciec się także do innych form walki, co od razu łączy się ze strzelaniem z blasterów. Jeden z podcastów na temat gry zdradza, że w produkcji miałby pojawić się pewien wytatuowany Zabrak.

Guild Wars 2
guild wars 2

Już 7 czerwca rozpoczyna się doroczny festiwal Dragon Bash, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy mieszkańcy sieciowego świata "Guild Wars 2". Ustanowiony na pamiątkę zwycięstwa nad Zhaitanem, ponownie zawita do Holebreak. To właśnie w najważniejszym z miast nornów będziemy mogli ponownie ustawiać zakłady podczas wyścigów moa, polować na specjalne piniaty oraz spróbować swoich sił podczas drużynowych zmagań na Smoczej Arenie.

Wczytywanie...