The Orville powraca z trzecim sezonem

1 minuta czytania

orville

Zawirowania spowodowane koronawirusem wpłynęły negatywnie na prace dotyczące trzeciego sezonu serialu "The Orville", ale od dzisiaj wreszcie można obejrzeć nowy sezon produkcji, w której twórca i odtwórca głównej roli Seth MacFarlane stara się przedstawić podróże gwiezdnym statkiem z pewnym przymrużeniem oka. Nie zapominajmy, że jego zastępcą jest była żona, która zdradziła go z kosmitą. Gdy dodać do tego nietuzinkową załogę okazuje się, że na tytułowym statku z pewnością będą się działy ciekawe rzeczy.

Do XXV wieku trafią ci, którzy mają dostęp do platformy Hulu, gdzie znajdziemy także poprzednie sezony. Jej właściciele, Disney, z pewnością zadbają też o to, by "The Orville" trafiło w niedługim czasie na Disney+, więc fani nad Wisłą mogą mieć cichą nadzieję, że korporacja nie zapomni także o nich. Na rozbudzenie apetytu przypominamy oficjalny zwiastun nowych odcinków, który znajdziecie poniżej.

MacFarlane ma nadzieję, że po przenosinach do Hulu (pierwotnie emitowano tę produkcję na Fox) oraz zwiększeniu budżetu "The Orville" spodoba się na tyle, by nowi właściciele zamówili kolejne odcinki. Przypomnijmy, że obok niego na ekranie pojawią się także m. in. Adrianne Palicki, Seth Grimmes, Penny Johnson czy Mark Jackson podkładający głos postaci Isaaca.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...