A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
a plague tale: innocence

Na "A Plague Tale: Innocence" trafiłem zupełnym przypadkiem, przeglądając przecenione oferty sklepu PlayStation. Moją uwagę przykuł zwiastun charakteryzujący się dosyć mroczną grafiką podlaną gęstym klimatem. Wystarczyło przejrzeć kilka pierwszych opinii w internecie, aby poznać, że gra zbiera zdecydowanie pozytywne recenzje. Kilka formalnych kroków później produkcja wylądowała w mojej biblioteczce.

Seriale

Walton Goggins jedną z twarzy serialowego Fallouta

Dodał: , · Komentarzy: 0
walton goggins

Poznaliśmy pierwszą gwiazdę serialowego “Fallouta” tworzonego przez platformę Amazon Prime. Jedną z głównych ról w postapokaliptycznym świecie otrzymał Walton Goggins, którego szersza publika poznała dzięki “Django” i “Nienawistnej Ósemce” Quentina Tarantino, a nie tak dawno mogliśmy go podziwiać w ostatniej ekranizacji “Tomb Ridera”.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Informacja prasowa

final fantasy xiv

Square Enix ujawniło swoje plany kontynuowania wsparcia dla uznanej przez krytyków gry MMORPG FINAL FANTASY XIV Online przez następne 10 lat i ogłosiło niektóre z nadchodzących treści, których gracze mogą się spodziewać w ramach tego celu.

Podczas ostatniej transmisji Letter from the Producer, producent i dyrektor Naoki Yoshida zaprezentował szereg usprawnień, które pojawią się w FINAL FANTASY XIV Online, aby gra mogła dalej ewoluować w kierunku sieciowego RPG, którym można cieszyć się zarówno w pojedynkę, jak i z innymi graczami, a także długoterminowe cele, takie jak ulepszenie grafiki.

Loop Hero

Loop Hero – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
loop hero

Gry są tworami, które lubią zaskakiwać. Jest to też model dzieła pozostawiającego olbrzymie pole manewru. Oryginalna historia, nietypowy model działania, czasem drobna modyfikacja mogą wprowadzić ogromną zmianę w zasadach gry. Takie właśnie wrażenie można odnieść podczas grania w stworzonego przez Rosjan "Loop Hero".

Elden Ring
elden ring

Najnowszy zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, to istna encyklopedia w pigułce i przy okazji nielicha pocztówka na temat tego, czego doświadczymy przemierzając świat “Elden Ring”. Wygląda na to, że najnowsza gra From Software wyciska wszystkie najlepsze elementy z poprzednich projektów studia, dodając przy okazji kilka sympatycznych nowości, a także nieszablonowy klimatyczny sznyt, który tak pokochali gracze.

Jedno jest pewne – tytuł zapowiada się niemożebnie dobrze i dla wielu graczy, będzie to naprawdę wyjątkowo dłuuuuuugie 5 dni.

Inne
nowe plany twórców wiedźmina i cyberpunka

Zmiany w personelu i odłączanie się części twórców od studia w celu rozpoczęcia własnej działalności, to praktycznie nieodłączna część tej branży i to od wielu lat. Tak samo zdarzyło się i tym razem. Mianowicie, zaangażowany w tworzenie "Wiedźmina 3" i "Cyberpunka 2077" Konrad Tomaszkiewicz założył własne studio, ochrzczone nazwą Rebel Wolves.

Metro Exodus

Metro Exodus – recenzja gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
metro exodus

Ruiny Moskwy w 2035 roku nie są miejscem do życia. Nigdy nim nie były. Dwadzieścia dwa lata po wojnie atomowej Artem odkrywa prawdę o tym, dlaczego nie ma sygnałów radiowych spoza Moskwy i wyrusza wraz z towarzyszami pociągiem przez bezkresy Rosji w poszukiwaniu nowego domu.

Znów zanurzam się w odmęty moskiewskich tuneli metra. Któryż to raz, lecz czy po raz ostatni wraz z Artemem? Wszystko zaczęło się od wspaniałej powieści Dmitrija Głuchowskiego – "Metro 2033", której egzemplarz podpisany przez wielkiego mistrza stalkerskiej postapokaliptyki mam w swych zbiorach. Po książkach przyszła kolej na gry: rozdawane za darmo "Metro 2033", "Metro: Last Light" z wyprzedaży w dyskoncie, w końcu "Metro Exodus" w świątecznym prezencie od przyjaciółki. Temu ostatniemu tytułowi poświęcona jest niniejsza recenzja. Być może owe osobiste tło mało kogo interesuje, lecz podobne indywidualne doświadczenia z marką są silnym bodźcem, wpływającym na odbiór produktu.

Remcon 2022

Remcon 2022

Dodał: , · Komentarzy: 0
Remcon 2022

Zbyt długie odspołecznianie się przeistacza człowieka w jaskiniowego odludka. Warto więc temu przeciwdziałać, a organizowane na żywo eventy są świetną ku temu okazją! Dla tych, którym po drodze do Trójmiasta, taką szansą może być Remcon 2022.

Esse Proxy

Esse Proxy – zapowiedź gry

Dodał: , · Komentarzy: 0
esse proxy

Studio FromSouthGames udostępniło demo tworzonej przez siebie produkcji "Esse Proxy" na platformie Steam, zawierające fragmenty poziomów. "Esse Proxy" to strzelanka z widokiem z góry w cyberpunkowym uniwersum.

Wczytywanie...