Nowe plany twórców Wiedźmina i Cyberpunka

1 minuta czytania

nowe plany twórców wiedźmina i cyberpunka

Zmiany w personelu i odłączanie się części twórców od studia w celu rozpoczęcia własnej działalności, to praktycznie nieodłączna część tej branży i to od wielu lat. Tak samo zdarzyło się i tym razem. Mianowicie, zaangażowany w tworzenie "Wiedźmina 3" i "Cyberpunka 2077" Konrad Tomaszkiewicz założył własne studio, ochrzczone nazwą Rebel Wolves.

Wiadomości na temat nowego studia póki co nie jest zbyt wiele. Większe konkrety mamy na temat zebranej w jego szeregach ekipy. Są to m.in. Daniel Sadowski ("Wiedźmin"), Jakub Szamałek ("Wiedźmin 3", "Cyberpunk 2077", "Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi"), Tamara Zawada ("Wiedźmin 3", "Shadow Warrior 2"), Bartłomiej Gaweł (wszystkie części Wiedźmina) oraz CFO Michał Boryka i kierownik studia Robert Murzynowski.

Dalsze informacje są już jednak dość skąpe. Według zapowiedzi nowe studio chce wzbogacać gatunek cRPG, tworząc pozycje, w które sami chcieliby grać. W chwili obecnej wiemy iż ich pierwsza, dysponująca wysokim budżetem produkcja jest planowana jako początek nowej sagi w mrocznym świecie RPG, a całość ma hulać na Unreal Engine 5. Na konkretniejsze informacje trzeba jednak czekać.

Źródło: planetagracza.pl

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...