Cyberpunk 2077

Czarne chmury nad dotychczasowym dystrybutorem najnowszej gry polskiego CD Projekt Red zakończyły się ostatecznie rozstaniem. Nadchodzące przygody V oraz nagradzany "Dziki Gon" na wszystkich platformach przejmie nad Wisłą firma Cenega.

cyberpunk 2077

CDP utraciło prawo do dystrybucji "Cyberpunk 2077" oraz "Wiedźmina 3" w Polsce. Ta decyzja oznacza, że dystrybucją obu tych tytułów zajmie się Cenega. Podpisana właśnie decyzja obejmuje wszystkie platformy, ale ze względu na ich specyfikę możemy spodziewać się kluczy aktywacyjnych bądź fizycznej formy płyt. Wybór polskiego studia nie jest wcale efektem przypadku, bowiem Cenega i CDP współpracują na rynku węgierskim oraz u naszych południowych sąsiadów.

Bloodstained: Ritual of the Night

Kickstarter to miejsce, które rządzi się własnymi prawami. Najczęściej używają go nowicjusze, którzy, żeby liczyć na wsparcie, muszą się wykazać dobrą prezentacją produktu. Jednak czasem z tej platformy korzystają także starzy wyjadacze, swobodnie bazujący na wyrobionej w środowisku reputacji. Tak właśnie postąpił Koji Igarashi, legenda branży znana ze swojego udziału przy tworzeniu "Castlevanii". Kiedy poprosił o wsparcie swojego projektu, w założeniu duchowego potomka legendarnej serii, zdołał zebrać w rekordowo krótkim czasie sumę daleko wykraczającą poza pierwotne założenia. Tak właśnie zaczął powstawać "Bloodstained: Ritual of the Night".

bloodstained: ritual of the night
Wczytywanie...