Zmiana dystrybutora gry Cyberpunk 2077

1 minuta czytania

Czarne chmury nad dotychczasowym dystrybutorem najnowszej gry polskiego CD Projekt Red zakończyły się ostatecznie rozstaniem. Nadchodzące przygody V oraz nagradzany "Dziki Gon" na wszystkich platformach przejmie nad Wisłą firma Cenega.

cyberpunk 2077

CDP utraciło prawo do dystrybucji "Cyberpunk 2077" oraz "Wiedźmina 3" w Polsce. Ta decyzja oznacza, że dystrybucją obu tych tytułów zajmie się Cenega. Podpisana właśnie decyzja obejmuje wszystkie platformy, ale ze względu na ich specyfikę możemy spodziewać się kluczy aktywacyjnych bądź fizycznej formy płyt. Wybór polskiego studia nie jest wcale efektem przypadku, bowiem Cenega i CDP współpracują na rynku węgierskim oraz u naszych południowych sąsiadów.

Właściciele PC otrzymają jedynie klucz aktywacyjny na platformę GOG.com. Posiadacze konsoli mogą liczyć na płyty wypełnione danymi. Póki co nie widać zmian w samej cenie wydania przedpremierowego, ale pamiętajmy, że egzemplarze kolekcjonerskie pozostają pod pieczą samego CD Projekt Red, więc w tej kwestii można czuć się bezpiecznie. Nie zmienia się także data premiery, wyznaczona na 17 września 2020 roku.

cyberpunk 2077

Nie zapominajmy o "Dzikim Gonie", którego dystrybucja także trafiła pod skrzydła Cenegi. W tej kwestii nie wiemy nic ponad to, że wkrótce przygody Geralta ponownie wylądują na sklepowych półkach. Zapewne w przypadku PC będzie to także kod na platformę GOG oraz płyty dla konsolowych wydań.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...