riese
Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunku 2077 przesunięta

Dodał: , · Komentarzy: 1

Ale nie martwcie się nie jest to wielkie przesunięcie o rok lub nawet pół, ale zaledwie o cztery miesiące z kwietnia 2020 na sierpień 2020. Jakby nie patrzeć Night City jest wielkim miastem i dopieszczenie wszystkich szczegółów, zadań, błędów i tym podobnych zajmuje sporo czasu, a CD Projekt Red żeby premiera "Cyberpunka 2077" była wielkim wydarzeniem, bez tysiąca bugów i samochodów na dachach.

cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Uchylono rąbka tajemnicy w temacie lokalizacji gry "Cyberpunk 2077". Chociaż nie jest to tak swojska produkcja jak "Wiedźmin", któremu polskie głosy dodają klimatu, to możemy spodziewać się pełnego polskiej wersji językowej.

cyberpunk 2077

Pierwsze nazwiska już znamy. W jedną z głównych postaci wcieli się aktor znany z roli Geralta z Rivii.

Cyberpunk 2077

Studio CD Projekt RED postanowiło uchylić rąbka tajemnicy odnośnie działań, jakie planowane są po wielkiej premierze "Cyberpunk 2077". Co by tutaj dużo pisać, wygląda to teoretycznie analogicznie jak w przypadku "Wiedźmina 3". No... z jedną istotną zmianą.

cyberpunk 2077

Polacy powoli rozpisują kalendarz na 2020 rok i w celu utrzymywania zainteresowania produkcją kilka tygodni po wielkim debiucie, szykują serię darmowych DLC oraz "pozostałą zawartość dla pojedynczego gracza". Raczej chodzi tu o jakieś mniejsze urozmaicenia jak fryzury, elementy ubioru czy paczka pojedynczych misji niż grubszy pudełkowy dodatek. Szkoda, bo "Serca z Kamienia" czy "Krew i wino" były warte naprawdę każdego grosza, dobitnie pokazując konkurencji jak powinien wyglądać szacunek dla oddanego gracza. No, ale nie ma co narzekać, bo developerzy szykują dla nas coś ekstra.

Czyli co? Zespół zamierza wkroczyć na nieznane wody i postara się spełnić marzenia wielu fanów o dodaniu trybu wieloosobowego do swojej gry. Wcześniej byliśmy na etapie badań oraz czystych spekulacji, teraz mamy oficjalne 100% potwierdzenie, że taki tryb w "Cyberpunk 2077" się pojawi.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – nowe fragmenty rozgrywki

Dodał: , · Komentarzy: 2

Jak obiecali, tak uczynili. Studio CD Projekt RED zaprezentowało dzisiaj nowe fragmenty rozgrywki prosto z ich najnowszego dziecka – "Cyberpunk 2077". Niestety, wbrew oczekiwaniom są to pocięte elementy z obszernej prezentacji, jaką mogła podziwiać prasa na ostatnich targach Gamescom. No, ale nie będziemy tutaj przecież kręcić na to nosem – prawie kwadrans świeżego gameplaya to też niezły wyniki.

cyberpunk 2077

Tym razem twórcy zabrali nas do upadłej dzielnicy Pacifica. To część miasta, gdzie najlepiej mieć oczy z tyłu głowy i chodzić z wiecznie odbezpieczoną bronią, lecz równocześnie doskonałe miejsce, w którym można ubić wiele intratnych, mrocznych interesów. Zostajemy wplątani w lokalną wojnę gangów, a jak wiadomo konflikt to idealna okazja, aby się wybić, więc nasz bohater wchodzi w to jak w masło.

Cyberpunk 2077

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w grze "Cyberpunk 2077" wygląd naszego bohatera może nie być aż tak ważny, bo choć można nad nim popracować, to efekty będą widzianej rzadziej niż przypuszczano.

cyberpunk 2077

CD Projekt RED obiecał dużą wolność w sferze kreacji postaci, a ostatnio zaskoczył wiadomością o braku tradycyjnego wyboru płci, co daje już zupełną swobodę. Można stworzyć z wyglądu mężczyznę o głosie kobiety i na odwrót. Jednak naszego bohatera będziemy oglądali bardzo, bardzo rzadko, bo nawet nie w cutscenkach.

Cyberpunk 2077

W Cyberpunk 2077 jednak nie wybierzesz płci

Dodał: , · Komentarzy: 5

Oznacza to tyle, że zgodnie z zapowiedziami główny bohater będzie mógł być mężczyzną lub kobietą, ale przy okazji nic nie stanie na przeszkodzie, aby wziąć najlepsze z obu światów, czyli przykładowo wybrać męski głos i dorzucić do niego damską fizjonomię. Pełna dowolność, ograniczać ma nas tylko wyobraźnia.

cyberpunk 2077

Wspomniany szczegół kreatora postaci w "Cyberpunk 2077" nakreśliła starsza artystka koncepcyjna, Marthe Jonkers, w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika Metro.

"Nasz kreator postaci w porównaniu do tego z ostatniego dema, posiada teraz o wiele więcej opcji. Przykładowo – nie ma już wyboru płci. Nie decydujesz – *chcę być facetem lub kobietą*. Teraz wybierasz typ ciała, gdyż chcemy, abyś miał jak największą swobodę w stworzeniu swojej postaci. Dlatego wybierasz typ ciała, a mamy dwa głosy dla naszego bohatera: jeden męski, drugi kobiecy. Możesz mieszać i sprawdzać, co ci najbardziej leży. W zupełnie dowolny sposób. Mamy też wiele odcieni skóry, tatuaży czy fryzur. Dlatego, bo chcemy dać graczom wolność w tworzeniu bohatera i grania tak jak sobie to wyobrażą."

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – nowy energetyczny singiel

Dodał: , · Komentarzy: 0

W nieprzyjaznym uniwersum Cyberpunk ogromną popularnością cieszy się chromerockowa kapela SAMURAI, której liderem był charyzmatyczną Johnny Silverhand (głosu i aparycji w grze użyczy mu sam Keanu Reeves). W celu należytego zilustrowania i przeniesienia specyficznego klimatu świata na ekrany monitorów, twórcy zawiązali współpracę ze szwedzką kapelą Refused, której zadaniem było skomponowanie kawałków dedykowanych tytułowi. Zarówno tych inspirowanych klasycznym papierowym Cyberpunk 2020, jak również zupełnie nowych nagranych z myślą o grze komputerowej. Nad wszystkim czuwa Marcin Przybyłowicz, dyrektor muzyczny CD Projekt RED.

cyberpunk 2077,refused,samurai

I tak po energetycznym, buntowniczym Chippin In', przyszedł czas na prezentacje kolejnego kawałka. Never Fade Away jest trochę spokojniejszym utworem, co nie znaczy, że nie ma w sobie tego klasycznego, punkowego kopa. Wręcz przeciwnie – to porządna robota, którą śmiało można byłoby puszczać w dedykowanych stacjach radiowych, gdzie okupowałaby szczyty list przebojów.

Cyberpunk 2077

Premiera "Cyberpunk 2077" już w przyszłym roku. Z tej okazji miła pani z CD Projekt RED zadała twórcy papierowego pierwowzoru Mike'owi Pondsmithowi mnóstwo pytań związanych z nadchodzącą produkcją. Dowiemy się między innymi jakie idee składają się na cyberpunk, co inspiruje Mike'a do tworzenia i najważniejsze, czy komputerowa adaptacja "Cyberpunka" narobiła mu smrodu...

cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Marka "Cyberpunk" od CDP Red wkrótce rozrośnie się o kolejny tytuł. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą CMON, w przyszłym roku na nasze stoły trafi "Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game". Czy warto będzie wyłożyć wszystkie karty na stół?

cyberpunk

Nawiązanie współpracy z CMON, które pokazało się ostatnio szerszej publiczności przy okazji "God Of War: The Card Game", to niewątpliwie dobra wiadomość dla tych, którzy z niecierpliwością wyczekują na same "Cyberpunk 2077". Korzystając z rozbudzonego oczekiwania na ten tytuł, rodzimy dystrybutor postanowił uraczyć nas nową karcianką. Czyżby powtórka z "Gwinta"? W tym względzie podobieństw jest raczej niewiele.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – Wywiad z Keanu Reevesem

Dodał: , · Komentarzy: 0

Trzeba wszczepiać cyberimplanty, póki są świeże. Nasz ukochany aktor Keanu Reeves udzielił wywiadu serwisowi IGN. Podczas tego spotkania omówił szczegóły jego udziału w produkcji, dlaczego się na to zgodził i co podoba my się w wcielaniu w postać Johnnego Silverhanda.

cyberpunk 2077
Wczytywanie...