przebudzenie_cienie
Cyberpunk 2077
cyberpunk 2077

Do premiery “Cyberpunk 2077” pozostały już tylko dwa miesiące. Rzecz jasna licząc, że tym razem nie otrzymamy przykrej niespodzianki od naszych rodaków na kilka tygodni przed premierą. Niemniej, prognozy są optymistyczne i wszystko wygląda na to, że listopadowy debiut kolejnego dziecka CD Projekt RED jest niezagrożony.

Polacy coraz mocniej podgrzewają atmosferę i cyklicznie zalewają nas nowymi materiałami prosto z gry. Kolejny odcinek programu Night City Wire zaprezentował nam serię ruchomych pocztówek prosto z niebezpiecznego miasta, w którym przyjdzie żyć protagoniście, a także jego średnio gościnnych lokatorów – gangów i ich stref wpływu.

Na deser – oficjalne wymagania sprzętowe wersji dedykowanej platformie PC.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jednak z mikrotransakcjami

Dodał: , · Komentarzy: 0
cyberpunk 2077

Spokojnie jednak, te mają być tylko w trybie dla wielu graczy i zostaną tak zaprojektowane, aby wszystkim graczom nie przeszkadzała ewentualność dodatkowego wydawania pieniędzy. Zadanie to z całą pewnością nie będzie łatwe, bo trudno uniknąć pewnego poczucia niesprawiedliwości i nachalnego wyciągania naszych oszczędności z portfela przy równoczesnym stworzeniu pociągającego systemu, którego finansowanie ma sens. Wiele pułapek i zagrożeń, choć przykład takich “Path of Exile” czy “Guild Wars 2” pokazuje, że się da.

Adam Kiciński, w rozmowie z inwestorami, tłumaczył cel, jaki przyświeca studiu w tym działaniu.

Cyberpunk 2077
cyberpunk 2077

Podobnie jak gry z serii wiedźmińskiej, tak samo oprawa graficzna “Cyberpunk 2077” ma spowodować opad szczęki u gracza i wstrzyknąć skrystalizowaną ekstazę wprost do jego gałek ocznych. W celu udowodnienia, że zespół poniżej pewnych wysokich standardów nie schodzi, opublikowano świeży zwiastun, który prezentuje nowoczesne rozwiązania graficzne, jakie zostały zaimplementowane do gry i pozwolą odpicować Night City w należny mu sposób.

Na pokazie korporacji Nvidia zaprezentowano jak prezentuje się najnowsze dziecko CD Projekt RED na komputerze wyposażonym w kartę graficzną z zapowiedzianej właśnie rodziny RTX 30. Jeżeli więc ktoś ma w swoim domowym zaciszu prawdziwy kombajn lub ma w planach zakupienie takowego, to będzie mógł cieszyć się rozgrywką z prawdziwymi wodotryskami. Rozdzielczość 4K, ray tracing, śledzenie promieni w czasie rzeczywistym, zaawansowane odbicia, rozproszenie oświetlenia czy cieni i tego typu fajerwerki.

Cyberpunk 2077

Już za nami drugi odcinek wydarzenia znanego jako Night City Wire, podczas którego mogliśmy poznać kolejne rozwiązania przygotowywane przez twórców "Cyberpunk 2077". Poza garścią nowin, pokazano także nowy fragment rozgrywki i zapowiedź, że w najbliższym czasie pojawią się dalsze tego typu zapowiedzi.

cyberpunk,cyberpunk 2077

Fani nadchodzącej gry twórców "Wiedźmina 3" byli mocno rozczarowani pierwszym odcinek "Night City Wire", podczas którego nie pokazano zbyt wiele ponad to, co znaliśmy już wcześniej z mniej lub bardziej kontrolowanych "przecieków". Tym razem jest znacznie lepiej, bowiem zaprezentowano dość istotne elementy naszej podróży po Night City, począwszy od kreacji postaci i wyboru jej ścieżki życiowej.

Cyberpunk 2077

Doświadczenie podpowiada, że co jak co, ale CD Projekt RED doskonale wie co robi w kwestii polskiego dubbingu i nasi rodacy raczej nie zamierzają pokpić tego aspektu produkcji. O tym, czy polska wersja “Cyberpunk 2077” dorówna kultowości tej znanej z serii “Wiedźmin” przekonamy się za kilka miesięcy. Natomiast teraz możemy wstępnie ocenić, czy głosy, które będą nam towarzyszyć przez większą część naszej rozgrywki, dobrze wpadają w ucho.

cyberpunk 2077

Jest Kamil Kula w roli męskiego V, mamy też trochę Michała Żebrowskiego jako Johnny’ego Silverhanda i wielu innych. Koniec końców – brzmi to naprawdę nieźle.

Cyberpunk 2077

Nowy trailer Cyberpunka 2077 – Robota

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji Night City Wire (i być może przesunięcia premiery na listopad) w sieci pojawiły się dwa nowe trailery powiązane z "Cyberpunkiem 2077". Pierwszy zatytułowany "Robota" jest szybką przebieżką wydarzeń z kilku pierwszych godzin gry. Zaznajomimy się z najważniejszymi postaciami, zarysem fabuły oraz możliwościami niesienia śmierci lub zniszczenia w świecie gry. Drugi zatytułowany "EDGERUNNERS" jest zapowiedzią anime powiązanego z grą. Produkcją zajmuje się studio Trigger i podczas oglądania zwiastuna będzie można rozpoznać kilka wielkich imion z świata anime. Sama seria będzie 10 odcinkową historią dzieciaka ulicy starającego się przetrwać w zaułkach Night City.

cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Informacja prasowa

Czas na specjalny prezent dla tych, którzy czekają na premierę Cyberpunk 2077 oraz dla tych, którzy chcą lepiej poznać niezwykłe uniwersum gry. Odwiedź GOG.COM już dziś i odbierz zestaw cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077 za darmo! Oferta jest limitowana czasowo, więc nie zwlekaj, bo masz czas tylko do 4 lipca 2020 r., do godziny 19:00!

cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Informacja prasowa

Przygotuj się na potężną dawkę świeżych informacji na temat Cyberpunk 2077! Już dzisiaj, o 18:00 zadebiutuje Night City Wire! W pierwszym, trwającym 30 minut odcinku zaprezentujemy nowy zwiastun i materiały z rozgrywki, rozmowy z twórcami gry oraz braindance!

cyberpunk 2077

Widzimy się na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED w serwisie Twitch!

Cyberpunk 2077

Jak doskonale wiemy od jakiegoś czasu, pasjonaci elektronicznej rozrywki niecierpliwie wyczekujący najnowszego dziecka CD Projekt RED muszą uzbroić się w dodatkową cierpliwość. Premiera produkcji została kolejny raz przeniesiona, tym razem na listopad. Jednak, aby delikatnie osłodzić oczekiwanie, studio przygotowało dla fanów ciekawą propozycję, która wypełni choć trochę czas, jaki pozostał do wypuszczenia gry.

cyberpunk 2077

CD Projekt RED kolejny raz nawiązał współpracę z wydawnictwem Dark Horse, efektem czego 9 września ukaże się komiks wprowadzający nas w klimaty niegościnnego Night City – “Cyberpunk 2077: Trauma Team”. Jak można łatwo wywnioskować, opowie on o członkach tytułowego oddziału prywatnej firmy paramedycznej, której misją jest ratowanie i stabilizowanie krytycznie rannych pacjentów posiadających specjalną polisę ubezpieczeniową. Nawet jeżeli nabywca znajduje się w skrajnie niebezpiecznych warunkach jak ostra strzelanina w samym środku terenu brutalnego gangu.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 przełożony

Dodał: , · Komentarzy: 4

Pomimo wcześniejszych zapewnień o tym, że wrześniowa premiera gry Cyberpunk 2077 jest niezagrożona, CD Projekt RED postanowił ją przełożyć o dwa miesiące. Według aktualnych informacji premiera odbędzie się 17 listopada. W tym celu twórcy wydali odpowiedni komunikat.

cyberpunk 2077

Co ciekawe, dziennikarze z całego świata już dostali grę do pierwszych testów, a ich wyniki w postaci recenzji mają pojawić się po 25 czerwca.

Wczytywanie...