W przyszłym roku nie tylko dodatek do Cyberpunk 2077

1 minuta czytania

cyberpunk 2077

Choć do pierwszego i zapewne jedynego dodatku do "Cyberpunk 2077" wciąż daleko, to na przyszły rok zaplanowano kolejną atrakcję dla miłośników zwiedzania Night City. Nakładem wydawnictwa Powergraph na rodzimym rynku pojawi się książka "Cyberpunk 2077: Bez przypadku", za którą odpowie Rafał Kosik. Urodzony w Warszawie pisarz na ma swoim koncie najważniejsze nagrody i nominacje, stąd też możemy spodziewać się udanej lektury osładzającej czas oczekiwania na kolejną grę z serii.

"Cyberpunk 2077: Bez przypadku" odpowie nam historię grupy najemników, których połączył wspólny skok na kontener wojskowy korporacji Militech. Nie byłoby w tym nic dziwnego, jednak tajemniczy zleceniodawca tak naprawdę wymusił tę kradzież i nie kwapi się do ujawnienia prawdy na temat dziwnego ładunku. Czytelnicy przekonają się, że nasi bohaterowie mają swoje tajemnice, zaś tylko współpraca uchroni ich przed nieprzewidzianymi konsekwencjami.

Książka ma ukazać się w drugiej połowie przyszłego roku. Co ciekawe, zaplanowano wspólną premierę zarówno w Polsce, jak też Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...