Cyberpunk: Edgerunners już w przyszłym miesiącu

1 minuta czytania

cyberpunk edgerunners

Duet CD Projekt RED oraz Netflix uprzejmie donoszą, że ustalono datę premiery animacji "Cyberpunk: Edgerunners". Przypomnijmy, że chodzi o anime w świecie gry, na które będzie składać się 10 odcinków. Poznamy w nich historię dzieciaka ulicy starającego się przetrwać w niezbyt przyjaznym Night City. Za produkcję odpowiada japońskie studio Trigger, znane z serii “Kill la Kill” oraz filmu “Promare”.

Okazuje się, że pierwszy epizod zobaczymy już 13 września 2022 roku. Ujawniono także nowy zwiastun, który z racji swojej zawartości przeznaczony jest dla pełnoletnich widzów. tego też powodu uprzedzamy, że nowa zapowiedź, choć ledwie przekraczająca minutę, pokazuje całkiem dużo... przemocy. Jeśli zaliczacie się do pełnoletnich widzów, to zwiastun znajdziecie poniżej.

Studio CD Projekt Red chwali się też nowym plakatem, na którym widnieje jedna z głównych bohaterek "Edgerunners". Chodzi o genialną netrunnerkę Lucy, która należy do grupy Maine'a. Dziewczyna próbuje zerwać z Night City i prześladującą ją przeszłością.

cyberpunk edgerunners

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...