Cyberpunk 2077 wraca do łask

1 minuta czytania

cyberpunk 2077

"Cyberpunk 2077" szybko stał się synonimem gry wydanej pośpiesznie, zaś wersja przeznaczona na starszą generację konsol okazała się czynnikiem, który co prawda przyniósł grze rozgłos, ale w zupełnie inny od tego, czego życzyli sobie twórcy. Sytuacja uległa jednak poprawie, dzięki czemu nie tylko starano się załatać największe bolączki Night City, ale zapowiedziano także dodatek oraz przygotowano specjalną aktualizację przy okazji premiery serialu animowanego "Edgerunners". Wygląda na to, że V najgorsze ma już za sobą.

Zainteresowanie grą mocno skoczyło po premierze wspomnianego serialu, zaś planowany dodatek na pewno skłonił tych mniej aktywniejszych nabywców "Cyberpunka 2077" do ponownego odkurzenia tego tytułu z myślą o jak najlepszym przygotowaniu V do nowej przygody. CD Projekt Red chwali się, że tytuł jest aktywny w tym samym momencie u miliona graczy, zaś sprzedaż przekroczyła 20 milionów kopii.

cyberpunk 2077

Pozostaje mieć nadzieję, że ten trend utrzyma się przez dłuższy czas, dzięki czemu CDP Red z większą ochotą (i zastrzykiem pieniędzy) zabierze się za produkcję kolejnych dużych tytułów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...