Deadpool 2

Deadpool 2 – recenzja filmu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy "Deadpoola 2" od pierwszych minut informują nas, że trafiliśmy na "film rodzinny", stąd nikogo nie powinna dziwić zarówno poranna godzina seansu, jak też całe mrowie dzieci, które ujrzałem w kolejce do kasy. Rzecz jasna maluchy trafiły do innej sali, zaś my podziwialiśmy pierwsze sceny walki oraz latające kończyny. Czy sukces "jedynki" nie położył się cieniem na błyskotliwej karierze filmowej Wade'a Willsona?

deadpool 2
Seriale

To byłoby dopiero coś... Jak wiemy, twórcy "Gry o tron", David Benioff i D.B. Weiss, mają przygotować nową trylogię w świecie "Gwiezdnych wojen". Pojawiła się pogłoska, że produkcje opowiedzą historię z czasów Rycerzy Starej Republiki.

han solo

Skąd taka myśl? Chodzi doprawdy o drobiazg, drobiazg z najnowszego filmu, drobiazg, o którym jednak mówi się również w książce "Art of Solo: A Star Wars Story". W "Hanie Solo" Dryden Vos ma biurko, którego centralną podstawę stanowi wypolerowany kawałek obsydianu zrabowany ze świątyni Sithów Exara Kuny. Tym samym postać Exara Kuny (40 lat po jego pokonaniu dzieje się gra KotOR!) należy do kanonu.

Wczytywanie...