The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Informacja prasowa

Turbine i Codemasters udostępnią wersję Free-to-Play wielokrotnie nagradzanej gry online w Europie i Ameryce Północnej.

WESTWOOD, MA – 18 sierpnia 2010 roku – Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło dzisiaj, że w grze firmy Turbine – The Lord of the Rings Online™ (LOTRO) zostanie wprowadzony nowy, innowacyjny sposób naliczania opłat, pozwalający graczom pobierać grę i grać za darmo, kupować rozszerzenia, dodatkowe questy, przedmioty i usługi z poziomu nowego sklepu LOTRO już od 10 września 2010 roku.

Kontynuując uwieńczoną nagrodami fabułę, LOTRO otwiera przed graczami możliwość wzięcia udziału we wspaniałej przygodzie odbywającej się w ogromnym świecie Śródziemia, ożywionym za pomocą najnowocześniejszych grafik i grywalności oraz bogatego zestawu funkcji dotychczas dostępnych jedynie w drogich, wymagających abonamentu grach online.

„Nasz program testowania wersji beta gry LOTRO okazał się ogromnym sukcesem, pragniemy podziękować wszystkim graczom, którzy pracowali razem z nami nad jej ostateczną wersją” – powiedziała Kate Paiz, Executive Producer LOTRO z firmy Turbine. „Nasz unikalny model naliczania opłat zrewolucjonizował branżę. Już we wrześniu gracze będą mogli zdecydować w jaki sposób pragną płacić za tę jedną z najlepszych gier online na świecie. Już nie możemy się doczekać powitania milionów nowych graczy w świecie Śródziemia!”

Falkon 2010

Informacja prasowa

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci Falkon będzie gościł uroczystą galę nagrody literackiej im. Jerzego Żuławskiego. Odbędzie się ona 13 listopada wieczorem w auli Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. W trakcie gali zostaną wręczone statuetki wyróżnionym twórcom, po której odbędzie się dyskusja z udziałem laureatów oraz członków jury nagrody. Całość uświetnią występy artystyczne: koncert i przedstawienie teatralne. Więcej o nagrodzie dowiecie się ze strony nagrody.

Pamiętaj – Cyber Falkon 2010 odbędzie się w Lublinie w dniach 11 – 14 listopada! Musisz tam być!

King's Bounty: Legenda

Miło mi poinformować, że specjalnie dla czytelników serwisu GameExe firma Cenega Poland postanowiła przygotować kody zniżkowe na grę King's Bounty: Nowe Światy: Księżniczka + dodatki +edytor (cena sugerowana: 99.99 zl, cena promocyjna: 69.99 zl) i King’s Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków (cena sugerowana: 49.99 zł, cena promocyjna: 39.99 zł). Wspomniany kod to: KB-FANSITE-10 (same duże litery), który należy wpisać w koszyku przy realizacji zamówienia w odpowiednim polu.

cenega, kings bounty

Warto dodać, że ruszył właśnie preorder gry King`s Bounty: Nowe Światy. Mamy nadzieję, że taka promocja was ucieszy!

Tłusty Czwartek

Dobry wieczór, kochane ropuszki! Witam Was w ten jakże wspaniały dzień, który oczywiście zwie się czwartkiem, jest już wieczór i, choć wczesny, to news ten na pewno zostanie opublikowany o wiele później.

Cztery godziny później: a nie pisałam? Dokładnie tyle, a czasem nawet i więcej, zabiera mi zazwyczaj wyłowienie z mego stawu myśli odpowiedniej rybki (czyli życiowego przemyślenia), którym powinnam się z Wami podzielić. Na dzisiejszy ogień pójdą paczki. Tak, paczki. Czego? Wszystkiego. Paczki czipsów, ukochanych płatków owocowych do zupy mlecznej, bez których nie można wyjść z domu, paczki drażetek, Tic Taców i wszystkich innych paczkowanych produktów. Widzicie, mój problem z paczkami polega na tym, że od dziecka nie mogłam zrozumieć, dlaczego zawsze są na wpół puste? Kupuje człowiek taką niezdrową paczkę czipsów, przepełniony łakomstwem otwiera je, aby po chwili musieć nachylić się nad swoim zakupem, żeby w ogóle znaleźć jego zawartość!

- Przepraszam, kupiłam przed chwilą u państwa czipsy, ale... Nie mogę ich znaleźć, nie mogę ich znaleźć!

To trochę jak szukanie wielkanocnego jajka. Pomimo wielu lat niezrozumienia tego zaistniałego w świecie problemu, w końcu dostałam objawienia: słyszeliście o globalnym ociepleniu? Że niby w atmosferze jest coraz więcej dwutlenku węgla i innych (nie)szkodliwych gazów? Moja teoria polega na tym: fabryki produkujące paczki (z jakąkolwiek zawartością) po prostu kradną tlen z atmosfery i zamykają go w tych cholernych paczuszkach, przez co proporcja tlenu w stosunku do innych gazów zmniejsza się i naukowcom wydaje się, że tych szkodliwych gazów jest coraz więcej. Rozumiecie? Przecież to takie logiczne! Rząd potem wmawia nam, że to my jesteśmy za wszystko odpowiedzialni i wcale nie chcą nam wyznać, że są tajnie kierowani przez agentów brukselek ubranych w czarne okulary, które chcą przejąć kontrolę nad światem, sprzymierzając się z plastikowymi paczuszkami od czipsów... Bo te czipsy to też nie są takie niewinne! A żebyście wiedzieli, że nie są! Czasami paczki potrafią być tak napakowane powietrzem, że przy otwarciu ich czipsowata zawartość po prostu wylatuje z opakowania i rzuca się na was! Przypadek? Nie sądzę! Czipsy już dawno zawarły przymierze z brukselkami i to wylatywanie z paczki wcale nie jest takie przypadkowe. One ćwiczą. Ćwiczą i tylko czekają na odpowiednią okazję...

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 1

Przyjaźń rzecz dobra – udowodniono to już wiele razy. W grach też się przydaje – ile przecież razy marzyliśmy, by nasili koledzy zastąpili to głupie SI w wielu grach? Ciekawy tryb co-op można było dziś zobaczyć na GamesComie podczas prezentacji gry Harry Potter i Insygnia Śmierci, kiedy to dwie osoby przedzierały się przez zastępy śmierciożerców, dzięki specjalnemu czujnikowi ruchów Kinect.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Zabawę z przyjaciółmi czas więc zacząć!

Fable 3

Aureola czy różki, czyli zmiany w Fable III

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ilu z was pamięta, jak lud Albionu uciekał na sam widok naszej rogatej postaci w Fable? Satysfakcja była nieziemska, ale troszkę trzeba było się o to postarać. Dlaczego o tym piszę? A dlatego, że Louise Murray, dyrektorka serii "Fable" ogłosiła, że w "Trójeczce" zatrze się granica między dobrymi i złymi uczynkami – dlatego granie stuprocentowo złym bohaterem nieco się pokomplikuje, gdyż nie będzie się w pełni pewnym skutków naszych decyzji.

fable, dobro, zło
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Parafrazując słowa Mikołaja Reja, ojca literatury polskiej – „Polacy nie gęsi i swój hit na Gamescomie mają”. CD Projekt RED szaleje wręcz na niemieckiej imprezie z drugą częścią „Wiedźmina” i co rusz serwuje świeże materiały, które przyprawiają o ślinkę międzynarodową publiczność. Tam szesnaście zakończeń, tutaj nowy „image” Geralta, gdzie indziej szczegóły na temat fabuły. To wszystko dobra pożywka dla umysłu, ale niewielka radość dla zmysłów, które cierpią z posuchy. Nasi rodacy mają jednak głowę na karku i nie zapomnieli również o czymś dla oka oraz ucha, przygotowując nowy, świetny zwiastun.

Krótko, konkretnie i zdecydowanie mniej epicko, ale filmik mimo to trzyma wysoki poziom. Odrobinka nowego gameplaya, urokliwe lokacje i klimatyczny podkład muzyczny. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że jest na co czekać?

Wczytywanie...