The Elder Scrolls III: Morrowind

Serenity Island – nowa wersja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się nowa wersja moda do Morrowinda o nazwie Serenity Island.

Jak już informowaliśmy, jest to pluggin dodający całkiem nową i rozległą wyspę. Całość została ponownie przeteksturowana, poprawiono błędy z przebywaniem w budynkach. Przypominamy, iż aby dostać się na wyspę udaj się do szynku w Ald-ruhn lub do przystani łazików w Khuul, a następnie porozmawiaj ze stojącym tam Cesarskim. Autor zaleca dokładną lekturę pliku Readme.

Screen
Baldur's Gate II: Cienie Amn

Unfinished Business – nowa wersja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiła się nowa wersja moda Unfinished Business do Baldur's Gate II.

Nowa wersja nosi numerek 18. Sam mod wprowadza wiele zadań, które zostały pominięte przez twórców. Porwanie Boo, rozbudowane zadanie z Pai'na, romans Valygara z Suną Seni oraz liczne poprawki to niewątpliwie atuty tego moda. Dodano także tłumaczenie na język francuski.

Unfinished Business został także uaktualniony do wersji 7 dla pierwszej części gry. Listę poprawek znajdziecie w pliku Readme.

Conceptart
Star Wars

Fragment "Crosscurrent"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Paul S. Kemp, znany z kilku książek z uniwersum Zapomnianych Krain, na swoim blogu opublikował fragment nowej powieści "Crosscurrent", która opowiada o Jadenie Korze, znanym z gry Jedi Academy.

"Leciał nad planetą, chcąc zdążyć przed jej obrotem, dopóki nie ujrzał powierzchni na horyzoncie.
- Lećmy na orbitę, R6 – powiedział. Droid przyjął polecenie.
Jaden patrzył przez okno kabiny w dół, kiedy planeta obróciła się na swoją słoneczną stronę. Światło wypełniło kabinę i pokazało powierzchnię planety. Ujrzał chmury przesuwające się nad czerwonymi, pomarańczowymi i jasnobrązowymi połaciami nieskończonych pustyń, błękitną wstęgę oceanu oraz szczyty łańcucha górskiego ciągnącego się przez cały kontynent. Jadenowi wydawało się, że patrzy na powolne odsłanianie się cudownego dzieła sztuki, rzeźby ziemi i wody, wspaniałego w swojej samotnej, obrotowej wędrówce poprzez pustkę kosmosu. Zawsze starał się zobaczyć najpierw powierzchnię planety, zanim postawił na niej stopę. Sam nie wiedział dlaczego tak robił – może chciał ujrzeć każdy świat, na którym miał lądować, w całej jego wspaniałości, zanim stanął na jej powierzchni.
Stanął mu przed oczami obraz Korelii widzianej ze stacji Centerpoint, kiedy wraz ze swoimi żołnierzami szli przez jej korytarze.
Szybko pozbył się tego wspomnienia. Zdawał sobie sprawę z bolesnego faktu, że jego działania na Centerpoint zatruły nawet tą niewielką chwilę przyjemności, jaką obecnie odczuwał."

Oryginalny tekst znajdziecie w tym miejscu.

Zakazana Magia

Zakazana Magia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kolejna recenzja książki zagościła na GameExe! Tamc. postanowił rozpocząć swoją przygodę z serią Septimus Heap i zrecenzował Zakazaną Magię autorstwa Angie Sage. Książka cieszyła się dużym sukcesem wydawniczym na całym świecie. Są już nawet plany, aby w 2010 roku nakręcić film na podstawie powieści. Czy naprawdę jest ona tak dobra? Sprawdźcie sami!

Zakazana Magia, pierwsza książka z serii Septimus Heap, zabiera czytelników do świata pełnego magii, duchów i niesamowitych przygód. Jest to debiutancka powieść Angie Sage, angielskiej pisarki, która najwięcej odbiorców znajduje pośród dzieci. Książka już na wstępie przyciąga oko estetyczną i ładnie prezentującą się okładką, a opowiada o przygodach siódmego syna siódmego syna, Septimusa Heapa. Czytaj dalej...

Zakazana Magia
Wczytywanie...