Diablo III

W sieci pojawił się nowy video wywiad z Lead Designerem Diablo III – Leonardem Boyarsky’m, jaki został przeprowadzony na łamach magazynu GameStar.

Leonard wspomina o elementach, jakie będą poprawione w najnowszej wersji Battlenet 2.0, w stosunku do poprzednich wersji gier z sagi. Nowy, i co najważniejsze ulepszony, system run ma generować elementy losowe w przypadku czarów, dzięki czemu w dwóch innych postaciach mogą się różnić nawet zaklęcia. Ponadto finansowy profil gry nie został jeszcze określony, jednak na pewno Blizzard nie będzie starał się ściągnąć ze swoich graczy jak największej ilości pieniędzy.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Pojawił się w końcu patch oznaczony numerkiem 1.1.1 do sieciowego Warhammer Online: Age of Reckoning.

Najistotniejszą ze zmian jest chyba udostępnienie gry w rosyjskiej wersji. Ponadto pojawia się Night of Murder Live Event – pierwszy z live eventów do gry, który wystartuje już za 2 dni. Naprawiono kilka bugów, dodano nowe przedmioty oraz zadania.

Inne

Blizzard na E3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Organizacja The Entertainment Software Association podała do informacji publicznej listę firm, jakie pojawią się na tegorocznej edycji targów Electronic Entertainment Expo (E3 Expo). Wśród nich znajdziemy nie tylko LucasArts, co niewątpliwie cieszy fanów Gwiezdnych Wojen, ale i Activision-Blizzard, co jest sporym zaskoczeniem, gdyż firma ta nie jest członkiem ESA.

Pełną listę wydawców na tegorocznym E3 znajdziecie tutaj.

Warhammer Online: Age of Reckoning

Mythic, twórcy Warhammer Online: Age of Reckoning, ogłosili, iż przekroczono liczbę 300 tysięcy aktywnych kont w grze. Na wynik ten składają się gracze z Ameryki Północnej oraz Europy.

W porównaniu do World of Warcraft liczba ta wydaje się być śmieszna, pozwala jednak ocenić w pełni zainteresowanie tytułem ze stajni Mythic. Cóż, chyba firma nie spodziewała się, że wszyscy nagle porzucą dzieło Blizzarda...

Konwenty

Nowe wieści o Pyrkonie 2009

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie Pyrkonu pojawiło się kilka nowych informacji odnośnie tegorocznego spotkania.

Bez zmian w porównaniu z zeszłym rokiem pozostał termin imprezy – 27-29 marzec. Akredytacja nadal będzie nas kosztować 25 zł (za trzy dni).

Znamy także listę gości. Widnieją na niej m.in: Ewa Białołęcka, Jakub Ćwiek, Witold Jabłoński, Jacek Komuda, Magdalena Kozak czy Marcin Mortka. Pełna lista gości znajduje się tutaj.

Osoby chętne do zgłoszenia jakiegoś punktu programu mogą to zrobić za pomocą przygotowanego przez organizatorów formularza.

Dungeons&Dragons

Morze Mieczy – nowe wydanie

Dodał: , · Komentarzy: 0

W sklepie internetowym ISY, polskiego wydawcy książek z logiem Zapomnianych Krain, pojawiło się wznowienie książki R.A Salvatore Morze Mieczy, która jest zarazem już XIII tomem sagi o sławnym mrocznym elfie.

"Drizzt Do'Urden i jego towarzysze wyruszają na poszukiwanie swego zaginionego przyjaciela. Wulfgara. Wśród śmiertelnym niebezpieczeństw przemierzają morza i lądy, chociaż ich jedyną wskazówką jest piętno zaginionego młota bojowego barbarzyńcy, Aegis-fanga, odkryte na plecach niegodziwej banitki. Teraz podróżują po Wybrzeżu Mieczy, próbując rozwikłać zagadkę, jaką się stało życie Wulfgara, i powoli odsłaniając straszliwy ból, który dręczy jego serce."

Okładka
Mass Effect

Nowy patch do Mass Effect w drodze

Dodał: , · Komentarzy: 1

Kanadyjskie BioWare poinformowało, iż powstaje już nowy patch do Mass Effect.

Ma on naprawiać większość wychwyconych przez fanów błędy. Chris Priestly z BioWare podziękował im za spostrzegawczość i ogromną pomoc. Nowy patch ma współpracować z każdą wersją gry na PC – kupioną rzecz jasna legalnie w jednym ze sklepów, czy też poprzez system Steam.

Dungeons&Dragons

Dungeon Delve

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na luty 2009 przewidziano wydanie Dungeon Delve – kolejnej przygody do D&D.

Dzięki niej dane nam będzie zakosztować 30 poziomu, gdyż znajdą się specjalne "buildy", które pomogą dobrać nam odpowiednie umiejętności w myśl zasad 4 edycji D&D.

Historia samej przygody opowiada o kilkunastu miastach, które powstały w cieniu zboczy Rak'Sarn – gór pełnych wulkanów, gdzie śmierć czai się na każdym kroku. Największym zagrożeniem okazuje się jednak gniazdo smoka o imieniu Dal’Sarnquin. Bestia stara się przepędzić mieszkańców ze "swojego" terytorium. Trzeba przyznać, iż idzie jej to nader skutecznie, tak więc pojawia się grupa poszukiwaczy przygód, która będzie musiała zmierzyć się ze ziejącym ogniem potworem.

Okładka
Neverwinter Nights

Escape from Castle Quarras

Dodał: , · Komentarzy: 0

Escape from Castle Quarras to nazwa nowego moda do Neverwinter Nights.

W Quarras zaszło wiele zmian. Orki i gnole patrolują ulice jako straż miejska, mroczny czarodziej jest bliskim i zaufanym doradcą króla, który nigdy nie opuszcza dyktatora nawet na krok. Problem stanowią jednak dziwne światła, widziane nocą na zamku... Sam mod bazuje na przygodzie AD&D o tym samym tytule.

Art Art
Wczytywanie...