Afterfall

Słów kilka o Afterfallu w TVP

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie często zdarza się, że nasza kochana telewizja publiczna, że swoją misyjnością w tle poinformuje o czymkolwiek związanym z branżą elektronicznej rozrywki, a jeżeli nawet to zazwyczaj chodzi o szkodliwość wszelakiej maści gier w programach typu "Warto rozmawiać". Zatem tym zaskakującym faktem jest, że we wczorajszych "Aktualnościach" w regionalnym oddziale katowickiego TVP, pojawiła się krótka informacja przedstawiająca ambitny post-apokaliptyczny projekt Afterfall, nad którym pracuje studio Nicolas Intoxicate.

I niby powinniśmy się cieszyć, bo może to oznaczać niejaką zmianę w stosunku do oceniania gier jako "niebezpiecznej rozrywki dla młodzieży". Słuchając jednak wyważonych komentarzy redaktorów, jak i "ekspertów", można odnieść inne wrażenie. Niestety twórcy chyba też dali się zapędzić w kozi róg i dzielni dziennikarze znaleźli co ciekawsze smaczki, które mogli wkleić do reportażu. Jakiego jednak innego efektu można było się spodziewać ?

Zapis programu znajdziemy pod tym adresem, sama zaś informacja pojawia się w jego dwudziestej minucie.

King's Bounty: Legenda

King's Bounty taniej!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sklep cenega.pl przygotował mają promocję dla fanów King's Bounty: Legenda. Od dziś można nabyć tę grę za 49.90 zł, co stanowi połowę dotychczasowej ceny.

Dodatkowo zamawiając ją w sklepie Cenegi nic nie zapłacimy za przesyłkę. Więcej informacji znajduje się pod tym adresem.

Okładka
Władca Pierścieni: Podbój

Od wczorajszego dnia wszyscy mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już kupować The Lord of the Rings: Conquest – najnowszą grę osadzoną w Tolkienowskim świecie. W Europie tytuł ten, wydany przez firmę Electronic Arts Polska, będzie mieć premierę w najbliższy piątek, 16 stycznia. Wersja na PC została zlokalizowana w sposób kinowy (same napisy) i ukaże się pod tytułem Władca Pierścieni: Podbój w cenie 139 zł.

Okładka

Użytkownicy PS3 i Xboxów będą musieli liczyć się z kosztem 209,90 zł, bowiem tyle wynosić będzie konsolowa edycja wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Guild Wars

Mały event w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNet przygotowała mały event na ten weekend w świecie Guild Wars.

Od piątku od 21:00 aż do poniedziałku punkty zdobywane w tytułach Słonecznej Włóczni i Niosącego Światło zostaną podwojone.

Kto do tej pory nie zdobył rzeczonych tytułów będzie miał dwa razy mniej roboty ;)

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Turbine przygotowało drugą część poradnika dla gracza solo w swoim Lord of the Rings Online.

"Awansowanie poprzez wykonywanie zadań jest dużo trudniejsze powyżej 20 poziomu. Zadania są o wiele bardziej skomplikowane, zaś potwory bardziej śmiercionośne. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych – zwłaszcza dla wyśmienitych graczy, którzy dysponują dobrze przeszkolonym i wyekwipowanym bohaterem. W poprzedniej części przedstawiliśmy podstawy dla początkujących graczy. Tym razem skupimy się na bardziej zaawansowanych graczach, którzy w pojedynkę mogą stawić czoło siłom Saurona i zwyciężyć."

Poradnik znajdziecie pod tym adresem. Tekst w języku angielskim.

Fallout 3

Bethesda poinformowała o wypuszczeniu nowej poprawki do Fallout 3. Dotyczy ona wszystkich platform na których jest gra. W wersji na PC pojawiło się wsparcie dla Games For Windows Live Marketplace. Umożliwi to posiadaczom komputerów zakup zapowiadanej na 27 stycznia nowej zawartości DLC do ostatniej odsłony serii. Prócz tego poprawiono kilka bugów i zwiększono stabilność samej gry. Póki co łatka do pobrania jedynie z zachodnich serwerów. Cenega Poland jeszcze nie przygotowała poprawki do rodzimego wydania.

Dodatek jest jednym z trzech zapowiedzianych przez Bethesdę. Zatytułowano go Operation: Anchorage i przeniesie nas na Alaskę, gdzie zmierzymy się z chińskimi komunistami walczącymi o ropę naftową. Ten epizod ma kosztować 800 punktów Microsoftu, czyli mniej więcej 10 dolarów. Kolejne dodatki mają się pojawiać w następnych tygodniach. Mają się pojawić także w Polsce, choć forma ich rozpowszechniania pozostaje na razie tajemnicą.

Dungeons&Dragons

Tapety z Plague of Spells

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pojawiły się tapety z Plague of Spells – książki ze świata Zapomnianych Krain, która swoją premierę miała w grudniu 2008 r.

Pozycja ta opowiada o Raidonie Kane, który przetrwał Plague of Spells. Na jego ramieniu pojawia się palący bólem tatuaż, jego dom uległ zniszczeniu zaś jedyna córka nie żyje. Tatuaż daje mu jednak nowe moce, która wykorzystane zostaną tylko w jednym celu – zemsty.

Tapeta
Inne

Wczoraj świat obiegła informacja o powrocie George'a Zeitsa do Obsidian Entertainment.

George był Lead Designerem dodatku do Neverwinter Nights 2 – Maska Zdrajcy. Przyczyną odejścia była chęć poświęcenia więcej czasu rodzinie, ale zabiegi J.E. Sawyera przyniosły efekt. A może to tylko krok przybliżający nas do NWN3?

The Elder Scrolls IV: Oblivion

DrHkl dodał aktualizację swojego moda do Obliviona o nazwie Forgotten Realms Weaponry.

Jak sama nazwa wskazuje, w świecie gry pojawią się 3 bronie rodem z Zapomnianych Krain. Będą to: Szpon Charona (dzierżony przez Artemisa Entreri) oraz dwa ostrza słynnego drowa renegata – Drizzta Do'Urdena. Wszystkie te cacka znajdziemy na trzecim poziomie Gildii Magów w Skingrad.

Screen
Wczytywanie...