Fallout 3

Fallout 3 Mod Pack v2.0 jest już dostępny!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki serwisowi Fileplanet każdy może ściągnąć nową wersję paczki modów do Fallout'a 3.

Fallout 3 Mod Pack został stworzony dla graczy, którzy mają dość szperania w Internecie, w celu znalezienia porządnych modyfikacji. Dzięki niemu bowiem za jednym razem można pobrać ponad sto atrakcyjnych dodatków, takich jak: nowa muzyka, broń, ubrania, postacie, potwory, tekstury czy zadania.

Jest to oczywiście niewielka część pełnej listy, którą możecie znaleźć na stronie pobierania.

Mass Effect: Zniszcz niebo

Rozszerzone wydanie Mass Effect

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie sklepu internetowego Gamestop można składać zamówienia na specjalną, dwupłytową edycję Mass Effecta w wersji na Xboxa 360.

Dodatkowa płyta będzie zawierać materiały dotyczące produkcji, muzykę z gry, trailery, galerię artworków oraz dodatek Bring Down the Sky.

Na razie nie wiadomo, czy nowa edycja gry studia BioWare zawita do Europy.

Wiedźmin

Wywiad z Piotrem "Xymek" Szymańskim

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wczorajszego dnia na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się mini-wywiad z Piotrem "Xymek" Szymańskim. Tym razem wywiad nie dotyczył Wiedźmina czy jego konsolowej wersji, a... życia codziennego członków ekipy REDa.

Tak, dobrze przeczytaliście. Nie, niema żadnej pomyłki w newsie. Ekipa REDa stwierdziła, że wywiadów dotyczących powstawania Wiedźmina jest cała masa, a brakuje informacji o ludziach tworzących tą grę.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Gothic 3

Gothic III: Edycja Rozszerzona

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gothic 3 podobnie jak Wiedźmin doczeka się Edycji Rozszerzonej. RobeN, pracownik CD-Projekt poinformował, że Patch oznaczony numerkiem 1.7 jest już na ukończeniu i trwają jego testy. Po wgraniu łatki mamy doświadczyć ponad 800 poprawek względem poprzedniego patcha, w tym długo oczekiwanej optymalizacji silnika gry.

Więcej informacji znajdziecie na blogu RobeNa.

Final Fantasy

Final Fantasy XIII – trzeba czekać!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzień premiery Final Fantasy XIII został przesunięty na kwiecień 2010 roku bądź na jeszcze bardziej odległy termin. Wyjątek będzie stanowić konsolowa produkcja w Japonii, która ujrzy światło dzienne pod koniec bieżącego roku.

Z pewnością fakt ten, ogłoszony przez prezesa firmy Square Enix, Yoichi Wada, w wywiadzie dla agencji Reuters, nie ucieszy graczy z Europy i Ameryki Północnej, którzy będą musieli się jeszcze sporo naczekać.

Szef Square Enix nawiązał również do dochodów uzyskanych podczas okresu świątecznego. "Popyt generalnie był dynamiczny." – rzekł zadowolony Yoichi Wada.

Chorągiew Michała Archanioła

Naprawdę byłem gotowy zabijać. Jeśli przeżyjesz piekło, stajesz się twardszy, mądrzejszy, bardziej cyniczny. Ale nigdy, przenigdy nie stajesz się lepszy. Coraz więcej bestii, coraz mniej człowieka...

Chorągiew Michała Archanioła

Już dokładnie za tydzień, 23 stycznia odbędzie się premiera nowej książki Adama Przechrzty. Chorągiew Michała Archanioła" ukaże się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, a jednym z patronów medialnych jest portal GameExe.pl. Tajne operacja sił specjalnych, afgańcy, terroryści, rosyjska mafia, Specnaz, walka na śmierć i życie... Czy polscy czytelnicy są na to gotowi?

Czytaj fragment książki!

Dungeons&Dragons

Black Crusade

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na stronie głównej Wizards of the Coast pojawił się fragment opowiadania "Black Crusade" autorstwa Ari'ego Marmella.

Jest to prolog, w którym poznajemy główne, rywalizujące ze sobą klany. Violce, główna bohaterka, to kobieta obdarzona pewną mocą, która ma być wykorzystana w wojnie. Wojnie, która przyniesie tylko więcej krwi.

Pełną treść prologu znajdziecie tutaj. Kolejne części już wkrótce.

Art
Filmy fantastyczne

Dziś do polskich kin wchodzi film sf "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" (The Day the Earth Stood Still).

Jak już informowaliśmy, jest to remake klasycznego filmu sf. Na Ziemię przybywa statek obcych. Pojawia się pytanie – czy przybyli w pokoju, czy też to tylko wstęp do wojny? Ludzie dzielą się na zwolenników którejś z teorii, ale prawdą jest... Przekonajcie się sami, udając się do kin. W rolach głównych zobaczymy m.in Keanu Reeves'a (Klaatu) oraz Jennifer Connelly (Helen Benson).

Plakat
Final Fantasy

Summoner w Final Fantasy XI

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wesley Bond z serwisu MMORPG.com przygotował artykuł na temat klasy summonera w Final Fantasy XI.

"Summoner jest unikalną mieszanką maga i towarzysza, który szybko skłoni cię do porzucenia gry solo. W drużynie przez większość czasu Summoner służyć będzie jako uzdrowiciel.".

Summoner to jednak przede wszystkim przywoływacz. Jakie są jego umiejętności? Odpowiedzi udzieli pełna treść artykułu, który znajduje się w tym miejscu.

Screen
Wczytywanie...