Baldur's Gate III

Baldur's Gate 3 w produkcji? Czyżby?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cytujemy niejakiego Achilleasa z RPG Codex, który rzekomo zgodnie z PC Gamerem (UK) twierdzi, że BG 3 jest już w produkcji. "Prawdopodobnie będę miał problemy przez to, że wam to powiedziałem ale nie mogę się powstrzymać. Baldur's Gate 3 jest już w produkcji!. Naprawdę nie mogę zdradzić nic więcej poza paroma ogólnikami: nie tworzy go BioWare i nie będziecie się w niego zagrywać przez co najmniej dwa lata. Nie powinniście również spodziewać się klasycznego izometrycznego widoku jako, że firma, która zajmuje się produkcją sprzyja nowoczesnym trendom w tworzeniu gier".

A Wy co o tym sądzicie? Zapraszamy do dyskusji na nasze forum! -> KLIK.

Hellgate: London

Hellgate: The Stonehenge

Dodał: , · Komentarzy: 0

Flagship Studios i Electronic Arts zapowiedziały właśnie wydanie pierwszego dodatku do Hellgate: London zatytułowanego The Stonehenge. Ma być on dostępny do pobrania już 21 stycznia (tego roku oczywiście). Dodatek wzbogaci rozgrywkę o cztery unikalne lochy (każdy wypełniony innym typem potworów do ubicia), 3 obszary do rajdów, ulepszenia AI wrogów, liczne zmiany w balansie umiejętności, poprawę interfejsu, arene do walki GnaG i wiele innych!. Czyżby Elektronicy rzeczywiście przejęli się nikłym sukcesem swojego dzieła i przystąpili do ofensywy?

Space Siege

Space Siege screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Pod TYM linkiem znajdziecie nową porcje screenów w wysokiej rozdzielczości z nadchodzącego następcy Dungeon Siege'a – Space Siege'a. Gas Powered Gamses tym razem nie wyśle nas w realia magii i miecza tylko w zawieruchę toczącą się na pokładzie statków kosmicznych z wykorzystaniem całej masy futurystycznego sprzętu. Zamiast poczciwych Krugów przyjdzie nam zmierzyć się z jakąś mieszanką obcego i stonki ziemniaczanej. A co wy na to? Od siebie dodam, że z chęcią bym zobaczył DS 3 jako pozbawionego niedociągnięć DS2 z klimatem DS 1 niż taki wynalazek...

The Elder Scrolls III: Morrowind

Solucja do Gildii Magów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzięki Ellesisowi zasoby naszego portalu powiększyły się o solucję Gildii Magów do nieśmiertelnego Morrowinda. Oprócz pełnego opisu przejścia poszczególnych zadań możecie w niej również prześledzić drogę awansu waszego bohatera w tej organizacji. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

Warhammer Fantasy Role Play

Aktualizacja Warhammera

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ferie tuż tuż (a niektórzy już się nimi cieszą), zima nie dopisuje. A więc co robić w ten wolny czas?

Wychodzimy wam naprzeciw i oto kolejne materiały do gry Warhammer. W tym tygodniu mamy dla was dwie przygody, "Czerwony deszcz" oraz "Egzystencja". Oprócz tego znajdziecie u nas poradnik, jak dobrze grać orkiem, oraz opis chorób Nurgla. Nic tylko organizować ekipę na sesję.

Pyrkon 2008

Wieści z Pyrkonu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do grona gości na Pyrkonie dołączył Rafał Dębski. Rzadko bywa on na konwentach, więc fani jego twórczości będą mieli niepowtarzalną okazję się z nim spotkać.

Na stronie Pyrkonu (w dziale Noclegi i Wyżywienie) pojawił się uaktualniony cennik hotelu konwentowego na rok 2008. Ceny nieco wzrosły, więc jeśli planowaliście nocleg w tym hotelu – zapoznajcie się ze zmianami.

Minął również termin nadsyłania prac na VI Konkurs Literacki. Wpłynęło ponad 60 opowiadań. Konkursowiczów prosimy o cierpliwość – wyniki zostaną ogłoszone 25 lutego 2008 r.

Legend: Hand of God

Hand of God – Techland wydawcą

Dodał: , · Komentarzy: 1

Action RPG – Hand of God – znalazło się w planie wydawniczym Techlandu. Co na chwilę obecną można powiedzieć o tym tytule? Zgodnie z zapewnieniami twórców jak zwykle powinniśmy oczekiwać totalnej rewolucji i ewolucji. Jak będzie w praktyce? Oby nie tak jak zawsze. Na pewno udział ludzi pracujących nad Dungeon Siegem II i Gears of War oraz na trylogią LotR pozwala nam mieć nadzieję. Na rozwianie wszelkich wątpliwości przyjdzie nam poczekać jednak do marca tego roku.

Więcej szczegółów poniżej:

  • Podczas 40 godzinnej wędrówki poznasz fantastyczny świat ARIS – krainę zamieszkałą przez Orki, Krasnoludy, Elfy i Ludzi.
  • Wciągająca i wielowątkowa fabuła przygotowana przez Susan O’Connor, ponad 30 różnorodnych questów
  • Super realistyczne animacje bitewne, ponad 30 rodzajów przeciwników i różnej wielkości bossowie
  • Indywidualnie i bardzo szczegółowo zaprojektowane mapy: kwieciste łąki, ciemne wrzosowiska, oblodzone góry, gorące pustynie, puszcze czasu i przeklęte moczary
  • Stwórz postać mając do dyspozycji ponad 10 różnych klas. Korzystaj ze ścieżek rozwoju: wojownika, łotrzyka, łowcy, magii i wiary
  • Ogromne losowo generowane podziemia, jaskinie i lochy
  • Dzięki Cinematic Combat System animacje walki różnią się w zależności od wielkości przeciwnika, umiejętności bohatera i używanej broni
  • Szczegółowa grafika na najwyższym poziomie (DX 9/Pixel Shader 3.0)

Zarys fabuły i sceenshoty z gry -> tutaj.

Fable 2

Fable 2 – blog i screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

By podtrzymać zainteresowanie nadchodzącym następcą Fable, Lionhead Studios wystartowało na swojej stronie z blogiem deweloperskim o jakże uroczej nazwie: "Simon says".

Jak widać tutaj nie próbują nawet zachować poważnego tonu. Można z niego wnioskować, że największym problemem programistów jest... brak papierowych ręczników. ;) Poza wygłupami możemy również obejrzeć graficzki jednego ze stworków, którego spotkamy w Fable 2. Czy Wam też on przypomina pewną postać z kreskówki?

Wiedźmin

Kolejne wyróżnienie dla Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 0

Nie wiem jak wam, ale mnie od razu nasuwa się na usta: 'Znowu?'. Jednakże tym razem nie jest to nagroda za najlepszego RPG'a roku. Visual Effects Society ogłosiło nominacje do swoich dorocznych prestiżowych nagród. W kategorii 'Outstanding Pre-Rendered Visuals in a Video Game', czyli po prostu filmiku w grze, który najbardziej wgniótł nas w fotel, nominowany został Witcher, a właściwie Tomasz Bagiński, Marcin Kobylecki, Grzegorz Kukuś i Maciek Jackiewicz z firmy Platige Image, czyli osoby odpowiedzialne za intro do naszego kochanego RPG'a.

W tej samej kategorii znalazły się także Command and Conquer 3 Tiberium Wars, Hellgate: London oraz World of Warcraft: The Burning Crusade. Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy i życzymy wygranej. Wszystkie kategorie i nominacje za rok 2007 możecie przejrzeć tutaj.

Wczytywanie...