Guild Wars

Guild Wars – reset rankingu

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym nastąpił reset rankingu graczy w Guild Wars. Wszystkie punkty, które uzyskały dotychczas gildie zostały wyzerowane. Aktualny stan drabinki znajduję się tutaj. Wraz z resetem rozpocznie się nowa zabawa, której szczegóły poznamy w poniedziałek.

Opowieści z Narnii

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Dodał: , · Komentarzy: 0

Walden Media (firma, która wraz z Disney Pictures nakręciła film) zapowiedziała iż ma w planach nakręcenie kontynuacji Opowieści z Narni. Nic dziwnego – zarobili już ponad 530 milionów dolarów na całym świecie. Podtytuł drugiej części będzie brzmiał Książę Kaspian. Reżyserią filmu ponownie zajmie się Andrew Adamson.

City of Heroes

City Of Hero w Azji

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma NCsoft wypuściła w Azji jednego ze swoich MMORPG – City Of Heroes. Jednakże z niewiadomych przyczyn przemianowała końcówkę tytułu z Heroes (Bohaterowie) na Hero (Bohater). To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że Azjaci to dziwni ludzie :)

Wiedźmin

Concept Artist Wiedźmina – I nagroda

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy Wiedźmina z radością poinformowali, że ich concept Artist – Damian Bajowski, zdobył główną nagrodę w konkursie CG Challenge XVIII – SPECTACULAR, organizowanym przez największy portal grafiki komputerowej CGSociety. Praca Bajowskiego, zatytułowana "Black Hawk By Night", jest najlepszą pracą wśród 165 prac nadesłanych w kategorii grafiki 2D. Serdecznie gratulujemy!

Z takiej, a nie innej okazji, twórcy Wiedźmina prezentują nam prace Damiana, przedstawiające krajobrazy. Na ich podstawie powstają następnie elementy gry, wykorzystywane w kolejnych lokacjach. Szkice koncepcyjne znajdziecie pod tym adresem.

Diablo

Diablo I PL – wersja beta 2

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dostępna jest już wersja Beta 2 modyfikacji, oto lista zmian:

  • Zmieniono nazwę moda na Przebudzenie.
  • Poprawiono kilka błędów występujących w pisowni.
  • Poprawiono wyświetlanie napisów w menu handlu/rozmów.
  • Poprawiono wyświetlanie napisów przedmiotów.
  • Poprawiono i dodano kilka nowych nazw przedmiotów, potworów, itp.
  • Wstawiono nowe portrety postaci w menu wyboru bohatera.

Ową polonizację znajdziecie tutaj (4.75 MB).

Deus Ex: Invisible War

Deus Ex: Invisible War w serii Super$eller

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

"Mamy przyjemność poinformować, że już w lutym, w ramach serii Super$eller, do sklepów trafi rewelacyjna gra role-playing studia ION Storm – Deus Ex: Invisible War. Kontynuacja gry uznawanej za RPG wszechczasów po raz pierwszy dostępna będzie w polskiej wersji językowej z napisami, a cena gry została ustalona na jak zwykle korzystnym poziomie 49,90 złotych."

Lineage: The Bloodpledge

MMORPG.com "Chronicle 4 Week" – Dzień 5

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiejszy dzień przyniósł sporo nowości. Pierwszą z nich są trzy zupełnie nowe screenshoty z wcześniej wspomnianej gry. Znajdziecie je pod tym adresem. Przedstawiają one rasę Silenos.

Serwis MMORPG.com zamieścił także specjalny, trzy minutowy filmik z gry. Opatrzony jest on fachowym komentarzem jednego z twórców i przedstawia Goddard zone, krainę którą daną nam będzie przemierzyć w dodatku. Trailer możemy obejrzeć pod tym adresem.

Guild Wars

Wspomniany weekend z Guild Wars: Factions zacznie się dopiero 20 stycznia, a uczestniczyć w nim będą mogli zarówno weterani "Wojen Gildii", jak i ci którzy jeszcze tej gry nie posiadają. Tym drugim właśnie udostępniono specjalny klucz.

Gracze posiadający już konta, nie muszą nic specjalnego robić. Gra sama ściągnie wymagane pliki i otworzy dostęp do nowości. Pozostali niestety muszą się pomęczyć (ale tylko troszeczkę). Najpierw trzeba ściągnąć klienta znajdującego się tutaj (plik jest niewielki, ale później dociąga co jest potrzebne), a potem skorzystać z udostępnionego przez ArenaNET klucza do stworzenia konta. Wspomniany klucz to : 66DG9-C4RHB-9FKD6-287BJ-LRGCJ. Proste prawda?

Więcej informacji o weekendzie podaliśmy w naszym czwartkowym newsie.

Wczytywanie...