Inne

Oficjalne oświadczenie Cenega Polska:

"Mamy przyjemność poinformować, że już 19 stycznia do sklepów trafi nowa, premierowa gra fabularna – Gods: Kraina Nieskończoności. Gra, która jest powrotem do korzeni gatunku role-playing, a w której niemal wszystko zależy od gracza i jego wyborów. Gods: Kraina Nieskończoności dostępne będzie w sklepach w ramach Rewolucji Cenowej – w wyjątkowo niskiej cenie 29,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami."

Guild Wars

Guild Wars: Factions – weekend

Dodał: , · Komentarzy: 0

ArenaNET i NCsoft wczoraj oficjalnie ujawniły Guild Wars: Factions – oficjalny dodatek do "Wojen Gildii". Premiera – II kwartał 2006r. Jednak dzięki specjalnej niespodziance, jeszcze w tym miesiącu gracze będą mieli okazje zagrać w ów dodatek.

Mowa o "Guild Wars: Factions Global Free-for-All PvP Weekend", który odbędzie się w dniach od 20 do 22 stycznia. Uczestniczyć w nim będą mogli gracze z całego świata, nawet ci którzy nie posiadają jeszcze konta w Guild Wars.

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Spellforce 2 – tapety

Dodał: , · Komentarzy: 1

W nowym roku twórcy Spellforce 2 – Shadow Wars przygotowali nam garść pięknych tapet właśnie z tej gry. Są one dostępne w rozdzielczościach 1024x768, 1280x1024 i 1600x1200. Możecie je oglądnąć i pobrać tutaj.

Inne

Lord of the Rings: The White Council

Dodał: , · Komentarzy: 1

Jim Norwood z Electronic Arts obwieścił światu iż właśnie ta firma pracuje nad RPG osadzonym w świecie Władcy Pierścieni. Oprócz tytułu (który też nie jest do końca potwierdzony) "Lord of the Rings: The White Council" nie wiemy praktycznie nic.

Książki fantastyczne

Barry Trotter

Dodał: , · Komentarzy: 0

W wydawnictwie MAG dostępna jest już nowa książka Michael'a Gerber'a "Barry Trotter i Bezczelna Parodia". Z tytułu i okładki książki można się domyślić iż jest to parodia "Harrego Pottera". Czy udana? Przeczytajcie ten fragment i spróbujcie ocenić lub oczywiście zamówcie całą książkę :)

Inne

Wielka wyprzedaż w sklepie gram.pl

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalne oświadczenie gram.pl

W sklepie gram.pl nastał czas wyprzedaży! To doskonała okazja do zakupienia wybranych gier w znacznie niższych niż dotychczas cenach. Lista jest pokaźna, warto więc chyba rzucić okiem – a być może znajdziecie coś dla siebie.

Wyprzedaż obejmuje następujące gry RPG:

Pełną listę gier znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...