Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II: Chronicle Four – nowe screeny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis MMORPG.com przygotował dla fanów Lineage II partię nowych screenów pochodzących z najnowszego, darmowego rozszerzenia – Chronicle Four. Fotki będą się ukazywały w seriach, codziennie do końca tygodnia. Pierwszą z nich znajdziecie tutaj. Całą akcje zwieńczy filmik, prezentujący jeden z obszarów dostępnych w dodatku, opatrzony fachowym komentarzem jednego z twórców.

Guild Wars

Magazyn CGW o dodatku do Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

W najnowszym lutowym magazynie Computer Gaming World znajdować ma się zapowiedź pierwszego oficjalnego rozszerzenia do Guild Wars. Jeden z redaktorów postanowił streścić kilka informacji graczom, które pojawią się w owym artykule...

Fable: Zapomniane Opowieści

Oficjalne oświadczenie CD Projekt:

Fable: Zapomniane Opowieści to PeCetowa wersja znanej z konsoli Xbox gry autorstwa jednego z największych wizjonerów branży, Petera Molyneux. Podobnie jak w innych produkcjach tego projektanta, decyzje podejmowane przez gracza mają tu olbrzymi wpływ zarówno na prowadzonego przezeń bohatera jak i otaczający go świat. Dla miłośników RPG-ów spragnionych powiewu świeżości – z pewnością interesująca propozycja. Dodatkowo, zamawiając grę teraz w przedsprzedaży nie zapłacicie ani grosza za wysyłkę (do wyboru – kurier lub poczta) i zagwarantujecie sobie otrzymanie przesyłki na dwa dni przed polską premierą (w przypadku wybrania kuriera).

Guild Wars

Guild Wars – reset rankingu

Dodał: , · Komentarzy: 0

W związku z zakończeniem kwalifikacji do pierwszych oficjalnych mistrzostw świata w Guild Wars, w poniedziałek (9 styczeń) zostanie zresetowana lista rankingowa graczy i rozpoczną się finały regionalne. Najlepsi pojadą do Tajpej (Tajwan) gdzie rozegrają się finały i będą walczyć o nagrody o łącznej wartości 100 tys. dolarów. Oczywiście wszystkie walki będzie można oglądać za pomocą trybu obserwatora. Aktualny stan mistrzostw można śledzić tutaj.

World of Warcraft

Blizzard wydał nowy patch do WoW oznaczony numerem 1.9.0.Przede wszystkim wprowadza on nową lokację o nazwie Wrota Ahn'Qiraj. Prócz tego wprowadzono aktualizację talentów Paladyna, system połączonych Domów Aukcyjnych, możliwość oczekiwania w kilku kolejkach jednocześnie do Pól Bitew i nowe modele części pancerzy. Szczegółowy opis nowości znajduję się pod tym adresem.

Wczytywanie...