Gothic

Gothic 3 – zapytaj deweloperów!

Dodał: , · Komentarzy: 0

JoWooD daje fanom Gothica 3 możliwość zadania wszystkich pytań deweloperom. Możecie przesłać pytania, które przejrzy sam KaiRo i odpowie na nie. Taka informacja pojawiła się na forum JoWooD:

Cześć ludzie!

Teraz macie szansę zadać Kai'owi Rosenkranzowi, deweloperowi w firmie Piranha Bytes, wasze pytania o Gothicu 3. Od 2 lutego będzie je przeglądał i dawał odpowiedzi.

Jak to będzie działać: Nie będziecie zadawać pytań bezpośrednio, ale wysyłać je na adres eMail gothic.jowood@gmx.de Moderatorzy będą je przeglądać i wpisywać je w tym wątku, a Kai będzie wtedy na nie odpowiadał.

City of Villains

City Of Villains – uaktualnienie

Dodał: , · Komentarzy: 0

W kwietniu ukaże się pierwsze uaktualnienie do MMORPG firmy NCsoft – City Of Villains. Zawierać ono będzie:

- Nowe strefy dla wysoko poziomowych postaci.

* Grandvile – Poziom 40-50, PVE (Gracz kontra Środowisko), tylko dla COV. Grandville zawierać będzie Spider City (Miasto Pająków), stolicę Arachnos, gdzie gracze będą mogli zetknąć się ze zmutowanymi Arachnoidami i nową olbrzymią grupą postaci włączając w to samego Lorda Recluse'a.

* Recluse’s Victory – Poziom 40-50, PVP (Gracz kontra Gracz), dla COV i COH. Przedstawia ona atak Złoczyńców na Paragon City. Złoczyńcy i Bohaterowie walczą dla punktów kontrolnych, używając przy tym ciężkiej artylerii dla przewagi i oglądając jak strefa zmienia się dynamicznie w wyniku ich wysiłków.

Heroes of Might & Magic V

Przesuwając datę premiery Heroes of Might and Magic V, Ubisoft poinformował, że już w poniedziałek poda nowy planowany termin wydania tej gry. Danego słowa dotrzymał i jeżeli nic nie ulegnie zmianie, to najnowszej części HoM&M możemy się spodziewać w II kwartale (kwiecień-czerwiec) 2006r.

Powód jest oczywisty... troska o jak najwyższą jakoś gry i danie czasu Nival na poprawienie błędów wykrytych podczas beta testów (a jest ich wiele). I dobrze się stało, bo lepiej poczekać te góra trzy miesiące więcej na dopracowaną grę, niż dostać kolejnego Heroes of Might and Magic IV.

Neverwinter Nights 2

Neverwinter Nights 2 – chat z twórcami

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie WarCry można przeczytać zapis piątkowego IRC-a z twórcami NWN2: Ferretem Baudoinem, Frankiem Kowalkowskim, Johnem Morganem, Darrenem Monahanem, Tramelem T.Rayem Isaaciem, Adamem Brennecke i Menedżerem Społeczności Shane De Freestem. Przeczytacie go tutaj. Całość jest w języku angielskim.

Inne

Blizzard Fan Art

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sekcja Fan Art na oficjalnej stronie Blizzarda została wzbogacona o trzy nowe prace, które możecie obejrzeć tutaj. Moim zdaniem wszystkie trzy prezentują się bardzo ładnie.

Guild Wars

Guild Wars w Japonii

Dodał: , · Komentarzy: 0

Arena NET, twórcy Guild Wars, ogłosili właśnie iż ich gra zagościła na terenach Japonii. O 19:00 Pacific Time serwery zostaną otwarte i gracze z Japonii będą mogli sobie pograć :) Jak widać GW cieszy się już dużą popularnością na całym świecie. Teraz pozostaje tyko czekać na wypuszczenie oficjalnego dodatku...

Wczytywanie...