Heroes of Might & Magic V

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami twórców, wczorajszego wieczora do ogólnego użytku została oddana beta Heroes of Might and Magic V!

Aby otrzymać klucz aktywacyjny i pobrać klienta potrzebnego do wzięcia udziału w testach, należy posiadać bezpłatne konto w serwisie Fileplanet/3dGamers. Następnie należy się udać tu lub tu (zależnie czy wybraliście Fileplanet czy 3dGamers). Plik zajmuję 756 MB.

Zachęcać do udziału w testach chyba nie muszę... ;)

World of Warcraft

World of Warcraft – nowe serwery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard starając się zaspokoić popyt na World of Warcraft w Europie, uruchomił dwa nowe serwery, z których można korzystać już od dziś. Przeznaczone będą one do użytku dla zupełnie nowych graczy, zaczynających dopiero przygodę z WoW, więc nie przewidziano żadnych migracji z bardziej "zapchanych światów". Dwoma angielskimi serwerami będą:

  • Scarshield Legion (RP PvP)
  • Xavius (PvP)
Heroes of Might & Magic V

Oficjalne oświadczenie CD-Projekt:

Największa lokalizacja od czasów Baldur's Gate! – tak w skrócie można określić prace nad stworzeniem polskiej edycji gry Heroes of Might and Magic V. Od ukazania się pamiętnych Wrót Baldura w żadnej grze komputerowej nie udało się zebrać prawdziwej plejady gwiazd. Sytuacja ta zmieni się wraz z nadejściem najbardziej oczekiwanej gry roku.

Final Fantasy

Napój energetyczny Final Fantasy

Dodał: , · Komentarzy: 5

Japońska firma napojów Suntory ogłosiła w grudniu, iż pracuje nad energetycznym napojem, który nazwą... Final Fantasy XII potion (potion=mikstura, napój). Ostatnio pojawiły się nowe informacje na temat tego produktu. Będzie go można dostać w sklepach od 7 marca w butelkach 120ml. 1 taka butelka będzie kosztować około 1.66 dolarów.

Wczytywanie...