Diablo II

Platynowy Diablo w przedsprzedaży!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszystkich fanów eksplorowania fantastycznych krain i eksterminowania ich nie mniej fantastycznych mieszkańców informujemy, że w sklepie gram.pl można już składać przedpremierowe zamówienia na grę Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction w Platynowej Kolekcji.

Neverwinter Nights 2

PC-GAMER o NWN 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

W najnowszym wydaniu PC-Gamera znajduję się obszerna relacja, w której redaktorzy czasopisma odkrywają parę ciekawostek o grze Neverwinter Nights 2. Prócz 5 nowych screenów, które znajdują się już od jakiegoś czasu na naszym forum, dowiadujemy się także trochę o fabule gry. Zaczynamy jako przeciętny mieszkaniec West Harbor, gdzie miała miejsce bitwa pomiędzy Królem Cieni oraz tajemniczymi najeźdźcami. W walkę wmieszał się ktoś "trzeci", niszcząc obie strony konfliktu. W momencie rozpoczęcia zabawy dowiadujemy się, że w mieście pojawiają się dziwne osobistości, które mogą mieć coś wspólnego z dawną bitwą...

Nowością ma być także licznik reputacji, po uzyskaniu której możemy dopiero opuścić miasto. Ciekawym pomysłem twórców jest możliwość zatrudniania pracowników, którzy mogą dla nas odkrywać np. nowe zaklęcia.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Pierwsze wieści o rozszerzeniu do WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do sieci trafił skan okładki włoskiego magazynu The Games Machine, na którym wypatrzyć można m.in. dumny tytuł – The Burning Crusade. Skojarzenia ze światem Warcrafta są natychmiastowe, zresztą – już parę miesięcy temu, kiedy okazało się, że Blizzard zarejestrował taką nazwę, mówiło się, że zrobił to właśnie z myślą o dodatku. Poza nią na okładce znaleźć można jeszcze jedno zdanie. Ale za to jakie.

"Blizzard zaskakuje wszystkich, doprowadzając nas na 70. poziom".

Czyżby więc – wbrew temu co firma sugerowała wcześniej – rozszerzenie podnosić miało limit doświadczenia i dawać możliwość zdobycia kolejnych dziesięciu poziomów?

Inne

Red 5 Studios

Dodał: , · Komentarzy: 0

Sukces WoW (ponad 4 miliony graczy na całym świecie) był najwyraźniej niesatysfakcjonujący dla części jego ojców, która opuściła Blizzarda i założyła nowe Red 5 Studios. Ta zajmie się nowym, ponoć bardziej satysfakcjonującym MMORPG. O tym oczywiście nic dotychczas nie wiadomo...

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Świeże nowinki na temat Obliviona

Dodał: , · Komentarzy: 0

W ciągu ostatnich paru dni ukazało się kilka nowych wieści poświęconych produkcji "The Elder Scrolls IV: Oblivion".

Pierwszą cenną informacją jest publikacja nowych (wcześniej niepokazywanych) screenów na stronach rosyjskiego serwisu "Absolut Games".

Ciekawym newsem jest także udostępniony w serwisie "MSXboX World" plik audio z nagraniem wywiadu z Petem Hinesem (dostępny tutaj).

Ostatnimi choć nie podającymi żadnych nowych informacji, są nowe teksty na serwisach: 1UP.com, Next Level oraz Evil Avatar. Lecz to tylko osłoda dla coraz bardziej niecierpliwych graczy oczekiwujących na premierę Obliviona.

Książki fantastyczne

Empiki już bez ISY

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przykra wiadomość dla fanów książek z serii Forgotten Realms. W największych i najpopularniejszych polskich księgarniach, czyli salonach Empik niedostępne są już książki wydawnictwa ISA. Pan Grzegorz Szulc (szef wydawnictwa) 11. października na oficjalnym forum ISY napisał:

"Chcę poinformować że od tego tygodnia do odwołania nowe książki ISA nie będą dostępne w salonach Empik. Jeżeli chcecie coś kupić nie wysyłkowo to pozostaje Matras i lokalne księgarnie."

A więc koniec w wycieczkami do Empiku, pozostają zwykłe księgarnie i owy Matras. Jednak internetowy sklepik ISA działa nadal, poza tym jeszcze Allegro, itp. Ale to i tak wielki cios. Jeśli jednak chcecie, by książki ISY były bardziej dostępne, przeczytajcie dalszą część wiadomości pana Szulca:

"A teraz prośba do forumowiczów. Jeżeli znacie dobre księgarnie to piszcie na adres isa@isa.pl Tylko prośba – nie przysyłajcie adresów księgarń Matrasu, bo z Matrasem już współpracujemy."

Mage Knight: Apocalypse

Informacje o Mage Knight Apocalypse

Dodał: , · Komentarzy: 0

W serwisie Gamespot pojawił się artykuł opisujący wrażenia z testowania nowopowstającego produktu Namco – Mage Knight Apocalypse.

Możemy przeczytać o dostępnych klasach postaci (jest ich 5), o miejscach, jakie przyjdzie nam przemierzyć (6, wliczając w to rodzinną lokację różną dla każdej postaci). Kilka słów poświęconych jest zdolnościom, rozwojowi bohatera oraz trybowi rozgrywki. Artykuł do długich nie należy, zapraszamy więc do lektury.

Wczytywanie...