Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 PL – patch 2.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na gram.pl CD-Projekt umieścił nowy patch do Dungeon Sieg'a 2. Uaktualnia on grę z dowolnej wersji do wersji 2.2. Patch naprawia sporo błędów (głównie spowolnienie wydajności w polskiej wersji językowej [teoretycznie], a także kilka mniejszych, związanych choćby z samą rozgrywką, grą sieciową czy loadowaniem i save'owaniem gry). Zawiera też dokument tekstowy z FAQ.

Patch można ściągnąć stąd.

Sacred 2

Sacred 2 – planowana data premiery

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Ascaron oficjalnie oświadczyło, że Sacred 2 pojawi się nie wcześniej niż pod koniec 2006r. Dodali także, iż w przypadku sequela znacznie większy nacisk zostanie położony na tryb multiplayer, ponieważ "jest on przyszłością tej branży". Niestety nie wiadomo jeszcze czy wymagany będzie jakiś abonament w przypadku gry on-line, lecz plotki głoszą, że pozostanie on jednak darmowy.

Game Exe

Nowy Lay!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak zapewne zdążyliście zauważyć na stronie pojawił się zupełnie nowy lay, mam nadzieje że będzie się wam z niego przyjemnie korzystać.

Neverwinter Nights

Diamentowa edycja Neverwinter Nights

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mimo, iż także w naszych sklepach dostępne są specjalne, kolekcjonerskie edycje, firma Bioware zapowiedziała właśnie kolejną reedycję zatytułowaną Diamond. W zestawie znajdziemy dodatki Shadows of Undrentide oraz Hordes of the Underdark, a także rozszerzenia ShadowGuard, Witches Wake i Kingmaker.

Pudełkowa wersja Neverwinter Nights Diamond pojawi się w sklepach po 26 października.

World of Warcraft

Nowe plemię w WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się dział, w którym znaleźć można informacje o nowej frakcji, niedawno wprowadzonej do gry – trollowym plemieniu Zandalar.

Wczytywanie...