Guild Wars

Halloween w Guild Wars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z okazji Halloween, twórcy Guild Wars zmienili wygląd niektórych miejsc w swojej grze. Poza tym, że jest to bardzo fajna niespodzianka, pokazuje to, jak elastyczny jest silnik gry.

W specjalnym uaktualnieniu zmodyfikowano wygląd głównych miast (Droknar´s Forge i Lion´s Arch – w tym drugim zmian doczekały się również modele bohaterów niezależnych!) oraz lokacji o nazwie Tomb of the Primeval Kings. Poza tym w świecie Guild Wars pojawiły się do kupienia nowe interesujące przedmioty (głównie trunki alkoholowe). Oto dwa screeny z modyfikacji.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion styczeń 2006?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Według nieoficjalnych wieści firma Take 2 – globalny dystrybutor gry przeniosła datę premiery na styczeń 2006 r. Powodem są drobne prace kosmetyczne pozwalające ostatecznie dopieścić projekt.

World of Warcraft

Halloweenowa mapka do Warcrafta 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mimo trwającego właśnie BlizzConu i całego zamieszania wokół niego Blizzard nie zapomina o swoich starszych grach. Ukazała się właśnie nowa bonusowa mapka do RTS'a Warcraft III. Teren zatytułowany Extreme Candy War 2005 jest nawiązaniem do nadchodzącego święta Halloween. Rozgrywkę prowadzić można w trybie 4v4 lub 5v5, mapkę do ściągnięcia znajdziecie natomiast tutaj.

Inne

Sony i comiesięczne opłaty za gry gatunku MMO

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na konferencji podczas Austin Game Developers Conference jeden z pracowników Sony zdradził przyszłościowe plany firmy dotyczące pobierania opłat za gry z gatunku MMO. John Smedley oświadczył, że po serii EverQuest jego firma zamierza wypuścić w przyszłym roku nową pozycję dla miłośników sieciowych RPG'ów. Sony zrezygnuje w jej przypadku z pobierania comiesięcznych opłat abonamentowych.

Książki fantastyczne

Weekend z fantastyką

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Weekend z fantastyką" odbędzie się w wrocławskim Empiku Megastore w dniach od 28 (piątek) do 30 (niedziela) października. W programie przewidziano spotkania z pisarzami (Andrzej Pilipiuk i Andrzej Ziemiański), liczne konkursy, a przede wszystkim prezentacje najnowszych gier komputerowych. Więcej informacji na Valkiria.net.

Konwenty

Dodatkowe profity dla uczestników BlizzCon'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Uczestnicy BlizzCona to jednak mają dobrze. Nie dość, że są w samym centrum wydarzeń i mają bezpośredni dostęp do najnowszych informacji od Blizzarda, to jeszcze będą mieli z tego tytułu dodatkowe profity.

Blizzard uruchomił już na tej stronie zapisy do beta testów. Czego? Jeszcze nie podano. Uczestnicy BlizzCona mogą się jednak już zapisywać, korzystając z kodu, który otrzymali. A inni? Może będą mieć farta i zgadną kombinacje znaków :P

Dodatkowym prezentem dla uczestników BlizzCon'a jest Murlok. Gracze WoW'a dzięki specjalnemu kodowi będą mogli odblokować tego rybostwora.

Gothic 3

Wywiad dot. Gothica 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie na stronie pojawił się wywiad dotyczący trzeciej części Gothica, który przybliży nam sporo kwestii na jego temat, wywiad oczywiście po polsku znajdziecie tutaj. Gorąco zachęcam do lektury!

World of Warcraft: The Burning Crusade

Dodatek do WoW!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Blizzard jest dumny z tego, że może oficjalnie ogłosić nadchodzący dodatek do World Of Warcraft. World of Warcraft: The Burning Crusade!. Dołącz do Hordy jako jeden z potężnych Krawych Elfów (Blood Elves) albo pomóż Sojuszowi (Alliance) jako jeszcze nieujawniona nowa rasa! Zbadaj straszną ojczyznę Orków – Dreanor! Zagłęb się w nowe podziemia, nawiąż walkę z wrogami na nowych polach bitew i zdobądź wspaniałe nowe przedmioty! Podejmij nowe niebezpieczeństwa i opłacalne zadania dla twojej frakcji! Trenuj w nowych profesjach! Podwyższ swoją moc jako poszukiwacz przygód aż do nowego ograniczenia levelu – 70 – z nowymi zaklęciami, umiejętnościami i talentami, osiągnij szczyt w nadmiarze nowych wyzwań czekających na ciebie!

World of Warcraft

WoW nie na Xboxa 360

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiadomość dla posiadaczy Xboxa 360. Od kilku dni krążą plotki, mówiące o tym, jakoby Blizzard planował stworzenie gry World of Warcraft w wersji na Xboxa 360. Firma postanowiła wreszcie uciąć wszelkie spekulacje i oświadczyła, że nie ma szans, by ta gra powstała na nową konsolę.

Wczytywanie...