Filmy fantastyczne

Dugeon Siege the movie?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tym razem news nie o jakimś dodatku do Dugeon Siege, a o filmie na podstawie Dugeon Siege! Pomysł zapowiada się ciekawie miejmy nadzieje że zrobi dobre wrażenie :]

Producentem jest Uwe Boll. Natomiast sam film ukaże się w 2 częściach. Pierwsza 3 Października 2006, a druga 1 Grudnia 2006. Sam tytuł to: W imię króla: Opowieści o Dugeon Siege.

Fani DS n apewno cieszą się z tego. A swoją droga to film o Gothicu też by się przydał :)

Game Exe

gameexe.pl!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od dziś na stronę można wchodzić przez adres http://gexe.pl ! Najlepiej z niego korzystać gdyż będzie on zawsze aktywny i nie będzie problemów z wejściem.

World of Warcraft: The Burning Crusade

The Burning Crusade – zapowiedź serwisu IGN

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kiedy Blizzard zapowiedział w miniony piątek rozszerzenie do World of Warcraft, w sieci zadebiutowała jego oficjalna strona. Niestety, szczegółowych informacji znalazło się na niej niewiele. Redaktorzy serwisu IGN postanowili więc sami wybrać się do siedziby firmy i spróbować szczęścia u źródła.

Konwenty

BlizzCon zakończony- konwent w pigułce

Dodał: , · Komentarzy: 0

BlizzCon dobiegł końca, nadszedł czas wszystko podsumować. Imprezę można zaliczyć do udanych. Przybyło mnóstwo ludzi, którzy nie mieli powodu by się nudzić. Prezentacje nowych gier, spotkania z developerami, konkursy z nagrodami, koncerty gwiazd – dzięki tym rzeczą konwent zostanie zapamiętany na długo. Zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem BlizzCon'a była oficjalna zapowiedź dodatku do World of Warcraft – "The Burning Crusade". Większość czasu poświęcono właśnie tej grze. Także Starcraft: Ghost cieszył się nie małą popularnością na festiwalu. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej co się działo podczas dwóch dni festiwalu, czytaj dalej...

City of Heroes

City of Heroes znowu uaktualnione

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wypuszczenie szóstego z kolei pakietu z nową zawartością do swojej produkcji MMO zapowiedziało NCsoft Europe. Mowa o tytule City of Heroes pozwalającym wcielać nam się w super bohaterów, oraz dodatku Issue 6: Along Came a Spider.

Rozszerzenie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów City of Heroes doda do znanych już możliwości nowe funkcje, ulepszenia graficzne oraz usprawnienia technologiczne. Więcej na oficjalnej stronie gry.

Inne

Scrub

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serfując ostatnio po necie w poszukiwaniu artów, dopatrzyłem się projektu dość ciekawej gry aczkolwiek jeszcze nie ma bliższych informacji o projekcie. Gra ma być czymś w rodzaju rpg, cRpg. Na razie mogę tylko was odesłać na oficjalną stronę gdzie przeczytacie o świecie w grze i zobaczycie kilka artów w galerii.

Zapraszam tutaj

Wczytywanie...