walizka
Konwenty

BlizzCon na żywo

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dzisiaj zaczyna się BlizzCon – przeznaczony dla fanów gier Blizzarda konwent w Kalifornii. Tym, którzy z różnych powodów nie mogą w nim uczestniczyć, firma postanowiła dać pewną alternatywę.

W sieci znajdą się dwie transmisje – audio i wideo – pozwalające śledzić turniejowe zmagania na imprezie. Ruszą one wraz z rozpoczęciem BlizzConu – dzisiaj o 19 naszego czasu. Odnośniki do obu rodzajów przekazu znajdziecie poniżej.

Wiedźmin

Konkurs Wiedźmina w serwisie Elkander

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowali twórcy Wiedźmina na jego oficjalnej stronie, w serwisie Elkander wystartował związany z grą konkurs. Wygrać niełatwo, ale warto!

Nagrodami w konkursie są bowiem trzy zestawy nagród, przygotowane przez zespół CD Projekt RED. W skład każdego z nich wchodzi skórzana podkładka pod mysz z logiem gry, plakat oraz teczka. Aby stanąć przed szansą zdobycia nagrody, musicie odpowiedzieć na 20 dosyć trudnych pytań. Życzymy powodzenia i szczęścia w losowaniu!

Filmy fantastyczne

Cieszący się złą sławą, szczególnie wśród graczy, reżyser Uwe Boll można by powiedzieć – rozwija się. Założył on właśnie swoją własną firmę dystrybucyjną Event Film, która zajmie się rozprowadzaniem najnowszego filmu Uwe – In The Name Of The King: A Dungeon Siege Tale. Kosztujący aż 60 milionów obraz bazujący na serii RPG'ów ostatecznie ukaże się w kinach w dwóch częściach. Pierwsza na ekrany kin zawita 3 listopada 2006 roku, druga zaś 1 grudnia. W filmie główne role odgrywać bedą Jason Statham (Transporter 2), Ray Liotta (głos w GTA Vice City) oraz Leelee Sobieski (Oczy Szeroko Zamknięte).

Premiera ukończonego już In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale dopiero za rok, sam Uwe Boll szykuje się natomiast teraz do zbezczeszczania kolejnej gry – Postal.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Oblivion w planie wydawniczym Cenegi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Do planu wydawniczego Cenegi trafiło pięć pozycji z katalogu 2K Games. W tym... Elder Scrolls IV: Oblivion.

Wydanie: Premierowe
Gatunek: RPG
Wydawca: Take 2
Premiera: 2005 – grudzień
Platforma: GRA PC
Cena det.: 129,90 zł
Gra w oryginalnej wersji językowej

Czyli następcy Morrowinda możemy spodziewać się najpóźniej na gwiazdkę (o ile wszystko dobrze pójdzie...). Więcej informacji tutaj.

World of Warcraft

Program partnerski w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wszelkie programy partnerskie to zwykle świetna metoda na zareklamowanie czegoś, jak najmniejszym kosztem, dlatego ludzie powinni podchodzić do nich z dużą rezerwą. Tym bardziej dziwi fakt, że na pomysł programu partnerskiego wpadł Blizzard, wykorzystując go w grze World of Wacraft.

Opowieści z Narnii

Screeny z Chronicles of Narnia

Dodał: , · Komentarzy: 0

Aż 50 screenów z gry Chronicles of Narnia ukazuje się w dniu dzisiejszym w galerii Wirtualnej Polski. Projekt bazujący na nadchodzącym filmie o tym samym tytule ukaże się jeszcze w tym roku, a należeć będzie do gatunku action-adventure.

Wczytywanie...