The Elder Scrolls IV: Oblivion

Muzyka w Elder Scrolls IV: Oblivion

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio Bethesda, które aktualnie szykuje dla nas grę The Elder Scrolls IV: Oblivion ujawniło, kto odpowiedzialny będzie za skomponowanie utworów na ścieżkę dźwiękową dla tytułu. Podobnie jak w The Elder Scrolls III: Morrowind, także i do nowej odsłony sagi zatrudniono wybitnego kompozytora Jeremy'ego Soule'a. Człowiek ten zdobył naprawdę wiele nagród za swoją pracę nad muzyką, a więc spodziewać możemy się kolejnego udanego projektu z jego strony, który umili nam zabawę z Oblivion.

World of Warcraft

Program szpiegujący w World of Warcraft

Dodał: , · Komentarzy: 0

Istotna informacja dla zagorzałych miłośników World of Warcraft. Blizzard Was szpieguje! Okazuje się, że programik używany do weryfikacji użytkownika oraz sprawdzania, czy przestrzegamy regulaminu wysyła do firmy z naszego komputera co 15 sekund zbiór informacji. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ten program potrafi odczytać nazwy wszystkich otwartych na naszym sprzęcie okienek, dzięki czemu jasno widać, co w tej chwili dzieje się na ekranie naszego komputera.

Wiedźmin

Kolejny Materiał Tygodnia o Wiedźminie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawił się kolejny materiał tygodnia. Nie są to jak poprzednio filmiki ukazujące engine gry, ale kilka grafik, które były użyte do stworzenia teczek marketingowych Wiedźmina na E3 oraz GC2005. Link do strony głównej Wiedźmina.

City of Heroes

City of Heroes dostępna w sprzedaży

Dodał: , · Komentarzy: 0

W wirtualnym sklepie gram.pl można już zakupić grę City of Heroes – MMORPG stworzonego przez zespół Cryptic Studios, który pozwala wcielić się w rolę superbohatera i wraz z innymi stanąć w obronie Paragon City przed siłami zła.

World of Warcraft: The Burning Crusade

Kolejne plotki o rozszerzeniu do WoW

Dodał: , · Komentarzy: 0

"Poza zwiększeniem limitu doświadczenia do 70. poziomu miałby on wprowadzić m.in. dwie nowe rasy – po jednej dla Hordy i Przymierza."

Spekulacje takie pojawiły się w serwisie WoW Guru, który pokusił się o podsumowanie wszystkich krążących w sieci plotek na temat dodatku.

Kolejną niepewną informacją, która pojawiła się w sieci już w zeszłym tygodniu, jest wypowiedź pewnego człowieka, który miał ponoć okazję grać w ów dodatek. Według niego wśród licznych wprowadzanych przez rozszerzenie nowości znajdują się dwie nowe rasy. I chociaż ów szczęśliwiec nie miał okazji zapoznać się z nowymi przedstawicielami Przymierza, to twierdzi, że dla Hordy miałyby nimi być Krwawe Elfy. Nawet załącza screenshoty na dowód. Jeden z nich zamieszczam poniżej – oceńcie sami :P

Ostatnia z wymienionych przez serwis WoW Guru plotek dotyczy otwarcia Mrocznego Portalu. Byłoby to ze strony Blizzarda posunięcie dość oczywiste – choćby dlatego, że w łatwy sposób wprowadzałoby to do gry nowe obszary.

Niestety to tylko plotki, więcej dowiemy się na BlizzConie już za 9 dni!

Wczytywanie...