Hellgate: London

Kilka nowinek nt. Hellgate: London

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis Gamespot zamieścił artykuł, w którym przedstawia kilka ciekawych informacji na temat ciekawie zapowiadającej się gry autorstwa Flagship Studios, Hellgate: London.Tym razem dowiadujemy się nieco więcej o jedynej na razie znanej klasie postaci – Templariuszu. Dowiadujemy się także trochę o broniach i o przeciwnikach – okazuje się, że demony siejące spustoszenie w Londynie mają w tym jakiś wyższy cel, który będziemy mieli szanse poznać w miarę posuwania się akcji do przodu. Prawdopodobnie będzie także wprowadzona możliwość wyboru frakcji poprzez odpowiednie wykonywanie pewnych zadań.Poruszona została też i kwestia wydania gry. Słyszymy w odpowiedzi od Billa Ropera, że "jeśli właśnie zaczynałbyś szkołę średnią, to są duże szanse, że pograsz w grę jeszcze przed maturą".

Wiedźmin

Nowy filmik z Wiedźmina!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Wiedźmina pojawił nowy filmik przedstawiający system graficzny gry, zmianę pór dnia, pogody, natężenia światła i trawę. Naprawdę warto obejrzeć, gdyż pokazuje kilka nowinek, których nie było wcześniej. Zajmuje około 30MB. Klik.

Inne

Nowa posada w Blizzardzie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Firma Blizzard Entertainment poszukuje pracownika na pozycji projektanta głównego, który miałby się zająć ich najnowszym ekscytującym projektem w studiu developerskim w Irvine. Nie podano o jaki projekt konkretnie chodzi. Szczegółowe informacje na temat tejże posady znajdziecie tutaj. Można tam wyczytać, iż poszukiwane są osoby, posiadające doświadczenie w pracy przy RPG-ach. Tak więc najprawdopodobniej chodzi tu o jakiś projekt związany z World of Warcraft, aczkolwiek prace nad nadchodzącym dodatkiem do tej gry są już w tak zaawansowanym stanie (na festiwalu BlizzCon za kilkanaście dni będą pierwsze prezentacje rozszerzenia), że raczej dziwnym byłby brak głównego projektanta tegoż dodatku... Kto wie może chodzi tu o jakiś nowy sekretny projekt, który Blizz niedługo ujawni, może nawet o Diablo3...

Konwenty

Gadżety na BlizzCon

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformował Blizzard na nadchodzącym festiwalu fanów gier tejże firmy, BlizzCon, pojawi się sklepik z limitowaną edycją pamiątek. Listę gadżetów, które fani będą mogli nabyć znajdziecie pod tym adresem.

City of Villains

Zapisy do testów City of Villiains

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na łamach serwisu FilePlanet można się zapisać do trzydniowych testów obciążenia serwerów City of Villains (14-16 października, start jutro). Rozdawane są na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", zainteresowanym radzimy się więc spieszyć!

By dostać klucz, potrzebny do wzięcia udziału w testach, udać się należy pod ten adres. Nie ma konieczności bycia abonentem płatnej części serwisu, a do ściągnięcia klienta wystarczy konto, które założyć można za darmo. Dobre jest też to, że nie ma miejsca żadne losowanie – jeżeli klucze są jeszcze dostępne, to od razu dostajemy swój. W chwili pisania tego newsa dało się je jeszcze zdobyć, życzymy więc powodzenia!

World of Warcraft

Dostępny kolejny patch do WoW'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Zgodnie z informacjami opublikowanymi dziś na stronie głównej Blizzardu zaczęła się operacja uaktualniania serwerów do wersji 1.8. Nowy patch dodaje zmienioną lokację Silithus, cztery smoki i update umiejętności druida. Łatka aktualizująca od wersji 1.7.1 jest do pobrania ze stron CD-Projektu. Klik.

Fable: Zapomniane Opowieści

Fable w ofercie wydawniczej CD Projektu!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z wielką przyjemnością informujemy, że do planu wydawniczego CD projektu trafił nowy, głośny tytuł firmy Microsoft, Fable: Zapomniane Opowieści! Gra w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 PLN trafi do sprzedaży na początku 2006 roku.

Filmy fantastyczne

Dwie informacje o adaptacji filmowej Dungeon Siege

Dodał: , · Komentarzy: 0

Uwe Boll, reżyser znany z przenoszenia gier komputerowych na wielki ekran, podał oficjalną nazwę swego najnowszego dzieła. Brzmi ona "In the Name of the King: A Dungeon Siege Adventure".

Poinformował także, że dołoży wszelkich starań, by film został oceniony jako PG-13, co oznacza, że będą mogły go oglądać osoby powyżej 13 roku życia, pod okiem rodziców. Zwiększyłoby to grono odbiorców, choć ciężko będzie wtedy przedstawić sceny walki i krew w sposób znany nam z innych tego typu produkcji.

Wczytywanie...