Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Wojna Krwi z aktualizacją 1.1

Dodał: , · Komentarzy: 0

Przygody wojowniczej królowej Meve doczekały się nowej łatki, która ma za zadanie naprawić drobne błędy, które napotkamy podczas naszej kampanii. Prócz tego twórcy gry chwalą się dodaniem obsługi tradycyjnego języka chińskiego, co na pewno ucieszy naszych dość dalekich sąsiadów.

wojna krwi

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści" dostały nową aktualizację, która poprawia stabilność gry, naprawia pewne problemy związane z zadaniami, jak też oferuje obsługę nowego języka, jakim jest tradycyjny chiński. Fani tego tytułu mogą także pobawić się ustawieniami animacji kart premium oraz uzyskać brakujące trofea w wersji gry na konsole PS4 i Xbox One.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

"Wojna krwi: Wiedźmińskie Opowieści" to niedoszła kampania dla samotnego gracza w "Gwincie", która ostatecznie ukazała się jako samodzielny tytuł, w domyśle otwierający całą serię produkcji przedstawiających nam pewne wydarzenia ze świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł ten reklamuje się jako kolejną część elektronicznej sagi, ale tak naprawdę mamy do czynienia z produkcją nietypową.

wojna krwi: wiedźmińskie opowieści

Na pierwszy rzut oka całość wygląda jak gra pisana z myślą o komórkach, wzbogacona systemem dialogowym rodem z karcianek. Sama historia nie jest żadnym novum dla fanów uniwersum, bowiem ci doskonale znają Meve, czyli królową Lyrii i Rivii. Monarchini wraca z narady władców, lecz szybko odkrywa, że pozostawiony w stolicy syn nadal średnio rokuje na następcę, zaś panoszący się coraz śmielej bandyci w pełni korzystają z zaistniałej sytuacji. Ten swego rodzaju samouczek szybko ustępuje głównej historii, która rozpoczyna się w momencie najazdu mocarstwa zza Jarugi – Nilfgaardu. Wtedy też szybko odkrywamy, że zdradzić może każdy, a zapominalscy są w tym aspekcie napominani wielokrotnie, bowiem co rusz scenarzyści odkrywają przed nami kolejne spiski doradców.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

"Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" dopiero niedawno trafiły na Steam, ale wygląda na to, że deweloper chciał tym krokiem podreperować słabą sprzedaż, a co za tym idzie, słabsze zyski od tych, które pierwotnie zakładał. Czy w przygodach Meve czegoś brakuje, by zachęcić graczy?

wiedźmińskie opowieści

Raport CD Projektu za okres trzeciego kwartału bieżącego roku fiskalnego nie pozostawia złudzeń – spółka sprzedała mniej egzemplarzy "Wojny Krwi" niż sobie to pierwotnie założyła. Raport finansowy za okres lipiec-sierpień jest dość zaskakujący, bowiem recenzenci są temu tytułowi ogromnie przychylni. Cóż, na pewno część z was zna przynajmniej jedną taką grę, która zachwyciła zbyt małą liczbę graczy.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Wojna Krwi dostępna na Steam

Dodał: , · Komentarzy: 0

Najnowsza gra z wiedźmińskiego uniwersum, czyli "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" do dzisiaj trafiła do sprzedaży za pośrednictwem platformy Steam. Tytuł ten jest dostępny w tej samej cenie, jaką życzy sobie za niego wydawca w chwili premiery.

wojna krwi

Chociaż gra miała swoją premierę ponad dwa tygodnie temu, to dopiero dzisiaj można ją nabyć za pośrednictwem platformy Steam. Na pocieszenie pozostaje fakt, że wyceniono ją na 99 PLN, czyli dokładnie tyle samo, ile przyszło nam zapłacić za swój egzemplarz w sklepie GOG.com. Jeśli wciąż wstrzymujecie się zakupem, to przynajmniej za wami pierwsze oceny nowej gry polskiego studia, które nastrajają optymistycznie.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Od dziś możemy bez przeszkód zagrać w najnowszą produkcję polskiego CD Projekt Red, czyli "Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści". Wracamy do świata "Wiedźmina", lecz tym razem przyjdzie nam walczyć o wolność jako królowa Maeve.

wojna krwi,wiedźmińskie opowieści,thronebreaker

Pierwotnie miała to być kampania fabularna do "Gwinta", ale ostatecznie przygody Maeve rozrosły się do osobnego tytułu. Czy ten miks gry przygodowej gry RPG i karcianki odniesie sukces? Pierwsze recenzje są pełne optymizmu, zaś od dziś tytuł ten wypróbują wszyscy, którzy zgodzą się zapłacić premierową cenę niemal 100 PLN. Czy Maeve może równać się z Geraltem?

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

Końcówka października powinna być udanym czasem dla fanów świata "Wiedźmina". Wtedy bowiem ukaże się nowa gra RPG studia CD Projekt RED – "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści".

wojna krwi: wiedźmińskie opowieści

Świat stoi na krawędzi. Konflikt pomiędzy potężnym Cesarstwem Nilfgaardu i dumnymi Królestwami Północy narasta. W obliczu wrogiej inwazji, Meve — zaprawiona w boju Królowa Lyrii i Rivii — zmuszona jest powrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

  • 1 strona
Wczytywanie...