Wojna Krwi dostępna na Steam

1 minuta czytania

Najnowsza gra z wiedźmińskiego uniwersum, czyli "Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści" do dzisiaj trafiła do sprzedaży za pośrednictwem platformy Steam. Tytuł ten jest dostępny w tej samej cenie, jaką życzy sobie za niego wydawca w chwili premiery.

wojna krwi

Chociaż gra miała swoją premierę ponad dwa tygodnie temu, to dopiero dzisiaj można ją nabyć za pośrednictwem platformy Steam. Na pocieszenie pozostaje fakt, że wyceniono ją na 99 PLN, czyli dokładnie tyle samo, ile przyszło nam zapłacić za swój egzemplarz w sklepie GOG.com. Jeśli wciąż wstrzymujecie się zakupem, to przynajmniej za wami pierwsze oceny nowej gry polskiego studia, które nastrajają optymistycznie.

Średnia ocen na Metacritic to 85%, zaś pierwsze komentarze na łamach GOG.com są w przeważającej mierze pozytywne. Pamiętajmy, że edycja na Steam zawiera wszystkie elementy premierowe, a więc soundtrack, Artbook "GWENT: Art of The Witcher Card Game", szkice koncepcyjne, komiks "Fox Children" (nasza recenzja) oraz grę "Wiedźmin: Edycja Rozszerzona".

wojna krwi

To wszystko rzecz jasna w pełnej, polskiej wersji językowej, w której usłyszymy głosy znane z trylogii o Geralcie. Naszą ocenę gry poznacie już wkrótce!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...