wampir_maskarada

Tron Szarych Wilków - Siedem Królestw #3

Tron Szarych Wilków
Ocena użytkowników
5,17 Średnia z 3 ocen
Twoja ocena
Game Exe Patronuje

Han Alister był przekonany, że utracił już wszystkich, których kochał. Gdy jednak odnajduje swoją przyjaciółkę Rebekę Morley bliską śmierci w Górach Duchów, wie, że zrobi wszystko, by ją uratować. Gotów jest podjąć każde wyzwanie, lecz nic nie jest w stanie przygotować go na to, co wkrótce odkryje: że piękna, tajemnicza dziewczyna, którą znał jako Rebekę, to w rzeczywistości Raisa ana'Marianna, następczyni tronu królestwa Fells. Han czuje się zraniony i zdradzony. Wie, że nie czeka go przyszłość z błękitnokrwistą Raisą, w dodatku obwinia rodzinę królewską o zamordowanie jego mamy i siostry. Jeżeli jednak Han ma się wywiązać z dawno zawartej umowy, musi zrobić, co w jego mocy, by Raisa została królową.

Tymczasem niektórzy nie cofną się przed niczym, by nie dopuścić do objęcia tronu przez Raisę. Po każdym kolejnym zamachu na jej życie dziewczyna zastanawia się, ilu jeszcze prób potrzebują jej wrogowie, by w końcu dopiąć swego. Serce podpowiada jej, że może obdarzyć zaufaniem eks-złodzieja, który okazał się czarownikiem. Księżniczka chce w to wierzyć – przecież już nie raz ją uratował. Jednak w sytuacji, gdy niebezpieczeństwo czyha na nią z każdej strony, może polegać jedynie za własnym rozsądku i żelaznej woli przeżycia – czy to wystarczy?

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Nie tak całkiem dawno w Polsce ukazała się trzecia, a przy tym przedostatnia (nie, to jeszcze nie koniec), książka z serii „Siedem Królestw”, której autorką jest amerykańska pisarka – Cinda Williams Chima. „Tron Szarych Wilków”, bo o nim mowa, opowiada dalszą historię dwójki bohaterów – Hana Alistera oraz Raisy ana'Marianny – następczyni tronu królestwa Fells. Osoby, które przeczytały poprzednie części, bez wątpienia sięgną również i po tę, ale… zastanówmy się, czy aby na pewno warto to robić.... czytaj dalej...

Książki z cyklu

  • Król Demon
    #1 Król Demon
  • Wygnana królowa
    #2 Wygnana królowa
  • Karmazynowa korona
    #4 Karmazynowa korona
Wczytywanie...